reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

reklama
Ja chyba też kupię tą kolejkę.
U Mateusza babcia z dziadkiem i ciocia z wujkiem chcą zasponsorować takie cudo:
67068_2.jpg
67068_1.jpg
67068_3.jpg
67068_4.jpg

A mogłabyś podać namiary gdzie takie cudo można kupić? Allegro czy jakiś sklepik?
 
A może coś w tym stylu? Rowerek ze sterowaniem i bujadełkiem:
BAJKA 70 Rowerek na pedały 3 kołowy ze sterownie (142919150) - Aukcje internetowe Allegro

My mamy podobny, dostalimy na chrzciny, ale jeszcze wtedy Kubas był za mały, a teraz bardzo lubi być w nim wożony, można dziecko prowadzić albo pobujać, jak się przestawi takie "płozy", w naszym rowerku jest jeszcze żaba-pozytywka, która gra po nacisnięciu. Jak dziecko podrośnie to może sobie samo pedałować, rowerek jest do ok. 3 lat, więc dosyć przyszłościowy prezent...
 
Dziewczyny ja na Mikolaja kupie chyba Brianowi klockowego krokodyla:-) a teraz juz widzialam ze dziedki kupili mu komputer interaktywny uczy po polsku i angielsku zabawka na pare lat extra mowie wam!:tak:

Ivka to cudo ogladalam u nas w Mothercare i swietne bo dzieciak moze jezdzic na tym do 36 miesiecy na doidatek na spacery rewelacja!:happy: dlatego tez takie cos kupie malemu ale jak bedzie siedzial stabilnie juz na takim czyms bo oczywiscie sam siedzi stabilnie ale chyba na takim czyms jeszcze nie bo probowalam w sklepie:-)
 
oj a ja jestem w lesie z prezentami :-:)-:)-:)-(
Na nic nie mogę się zdecydować :(
i nawet nie mam kiedy spokojnie sobie po sklepach połazić pooglądać ...
 
ivka ten pojazd jest z chicco. Sprawdzałam na ich stronie i kosztuje 349 zł:szok: . A na allegro znalazłam za 150:tak:
 
Ja dzisiaj oglądałam tę nową serię zabawek z Fisher Price - garnuszek na klocuszek, uczona słuchaweczka, grający uczący i szczeniaczek uczniaczek - po prostu bomba, wszystko w polskiej wersji językowej, przyjemnie nagrane, również polskie napisy - myślę tylko, że jeszcze za wcześnie na te zabaweczki, bo wg mnie sprawdzają się dopiero w okolicach roczku.
Niestety ceny już takie fajne nie były:baffled:
 
reklama
Do góry