reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mleko krowie dla 1-2 miesiecznego niemowlaka

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Powiedzcie co o tym myslicie? Ja osobiście uważam to za cos niefajnego. czekam na wasze opinie

reklama

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
ja wiem ze mleko krowie mozna podawac dopiero po zakonczeniu 3 roku zycia :tak:

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Też to czytalam...mam kumpelę która na siłę upiera się na mleko krowie dla dziecka i na dodatek z kartonu...tragedia wg mnie. Potem sie dowiedzialam ze jednak daje prosto od gospodarza. Każda z nas zrobi jak uważa, każda ponosi odpowiedzialnośc za swoje własne dziecko....

myszor78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
no rzeczywiście mówi się o tym, że takie mleko zbyt obciąża nerki niemowlaka, ale Bogiem a prawdą, w latach 80' (a i analogicznie wczesniej też), kiedy nie było nic innego a karmienie piersią do modnych nie należało, mleko krowie podawało się niemowlętom nawet od początku.Hmm..tak byłam karmiona ja, mój brat, mąż, bratowa, i inni znajomi..no i cóż, żyjemy, mamy się dobrze, nie mamy alergii ( mało tego, żadnych wysypek w trakcie karmienia też nie mieliśmy) i wszyscy skończyliśmy studia, czyli jakichś większych skutków ubocznych tego nie widzę, choć sama też nie dałabym dziecku takiego mleka. Ale myslę, że potępianie kogoś za coś takiego to raczej gruba przesada.

nutka13

Mama Wiki iAmelci
Miasto
TUREK
Rozwiązania
0
Witam dziewczyny ten temat byl poruszany na forum tyle razy.A mielismy niezasmiecac forum a tu co,korzystac z wyszukiwarki prosze.
A co do mleka to sie niewypowiadam.

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
mleko krowie moze powodowac alergie - moze kiedys o tym nie wiedzieli, albo krowy byly inaczej zywione i ich melko bylo zdrowsze :tak:

Muminka

Podwojna mamusia
Miasto
Dortmund
Rozwiązania
0
Kiedys to bylo kiedys. Teraz mleko jest rozcienczane kondesowane i tak dalej wiec raczej to nic fajnego dla niemowlecia. Czasy sie zmieniaja i mamy teraz mleko w proszku roznychh firm ktore maja dodatkowo witaminy ktore dziecko potrzebuje. tez slyszalam ze dziecku niewolno dawac mleka krowieko do 3 roku zycia tylko ze chodzilo o mleko surowe. Gotowane jest okey. Jak bylam mala mialam skaze bialkowa i mama nieraz naganiala sie by znalesc w aptece mleko homogenizowane i prawie zawsze karmila mnie kasza kukurydziana z woda. Tak wiec zdazalo sie i kiedys ze mleko powodowalo skutki uboczne. Kiedys dzieci tez tak niechorwaly bo zycie bylo inne. No ale teraz to sie ciesze ze jest mleko w proszku i obiadki w sloiczkach.

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Myszor..e tam ja nikogo nie potępiam.., ale tłumaczenie się mojej znajomej, że : "nie będzie nabijało kapsy sklepikarzom" to jest dla mnie grubsza przesada..

Ostatnia edycja:

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
w latach 70-tych..karmilo się niemowlęta "mlekiem pelnym" specjalnie przeznaczonym dla niemowląt.. i tylko takie "królowało na rynku"

reklama

sylllwiaaa

Fanka BB :)
Miasto
Ck
Rozwiązania
0
Moj pediatra kiedys mi powiedzial ze mleko krowie jest dobre, ale dla dzieci krow :-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry