reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Z tego co widzialam na inny watku moge powiedziec (mam nadzieje,ze Bezsenna nie bedzie zla), ze mamy od 9:50 Kubusia na swiecie:D:D:D Bezsenna urodzila:D silami natury:D maly dostal 10 punktow:D

GRATULACJE DLA MAMY! KUBUS WITAMY NA SWIECIE!!!:-D
 
reklama
AguśZakochana chyba masz racje ci faceci chcą zebyśmy byli ich podwładnymi i zebysmy szalały na ich punkcie:/ wiesz co mój tez tak za mamusia lata. Co by mu nie powiedziała to on zrobi. Jesli ja mam w czyms racje a on sie ze mna sprzecza to zawsze mi mówi "to zapytaj sie mojej mamy ona ci powie ze to prawda"


anetka551 co do tego pasa pani teresy to mocno ściska brzuch? i sa chociaz po nim jakies widoczne efekty? Wiem ze taki Pas za duzo nie ździała ale szukam tez takiego zeby nosic na codzien i zakryc galarete na moim brzuchu bo jak ubiore obcisła bluzke to poprostu porażka. A odpowie mi ktos co do tej karty czipowskiej? Jakie mam zabrac papiery ze soba zeby odebrac karte która jest potrzebna do lekarza dla mojego dziecka?


A teraz powiem tak... Mój facet wrócił do domu około 4,5 nad ranem. Oczywiscie sie obudziłam i pytalam go gdzie on teraz przebywa, przepraszałam i prosiłam zeby został w domu a on mi nie odpowiadał:/ ani słowem sie nie odezwał! Zobaczył tylko małego jak śpi, zabrał jakies rzeczy i poszedł:{ nawet niewiem czy do pracy chodzi bo jak do niego dzwonie to ma właczony telefon a zazwyczaj jak pracuje to ma go wyłaczony... Dla mnie to prostu było bezczelne ze sie nie odezwał. Niemam siły nawet o tym myślec jestem taka zmeczona ze usnełabym na stojąco a maly marudny i ani minuty nie chce spac... Justysia1a naprawde nie pamietam o co poszło o jakąs bzdure tylko potem zaczelismy sobie wypominac przeróżne rzeczy które sie działy rok temu ja to poprostu krzyczłam jak opetana na niego a on jest raczej spokojny ale go chyba tak wkurzyłam ze no poprostu sobie wyszedł:/ z jednej strony sie mu nie dziwie bo ostatnio jestem taka wiecznie zła i zmierzła i wkurzyłoby mnie nawet że wazon jest źle postawiony ale nie musiał wychodzic!!! Mógł sie nie oddzywac... Już sobie codziennie powtarzam ze sie zmienie ze bede taka jak kiedys. Wesoła i dowcipna a tu ledwo co stane to to wszystko mnie denerwuje i klnę ciągle poD nosem na wszystko... A jeszcze jedna sprawa dziewczyny... NIEMAM MIESIĄCZKI OD PORODU... cZY JEST MOŻLIWE ŻE JESTEM ZNÓW W CIĄZY CZY TAK DŁUGO SIE CZEKA NA PIERWSZA MISIACZKE?



ZOSIEK TO SUUUUUPER!!!! miała wywołąany poród tak? Jakie wymiary miał malutki? I za ile wyjdzie ze szpitala? Ale sie ciesze az mi sie odechcialo spac:) nieznam do porzadku dziewczyny ale bardzo ja lubie i sie ciesze ze wszystko dobrze sie skonczyło a ona sie tak martwiła ze cos sie dzieje nie tak... Jak masz z nia kontakt to pozdrów ja i niech malucha ucałuje:)
 
Ostatnia edycja:
Mówiłam to od początku że jej jest głupio jak każda po niej jechała od góry do dołu://// oliwka_11 dlaczego powiedziałaś:A ja do łóżka poszłam z moim dupkiem jak byliśmy ze sobą 6 mc?:/// Nie jestes z ojcem dzieci?
 
Truskawka gdyby Zosiek wiedziala ile Kubus mierzy to by napisala :-p
a co do karty to nie wiem :sorry:

Swietna wiadomosc :-) tez rano szperalaam ze inf wsprawie bezsennej ale rano jeszcze nic nie wiedzialam :tak: super Gratuluje :tak::happy:
 
Bezsenna-Gratuluje!!!!buziaki dla Kubusia:)))

Truskawa-nie pomoge jesli o karte chodzi..:no:co do miesiaczki to zalezy czy karmisz piersia....czy nie.....

Polna-no chyba sie zbiore i pojade....przynajmniej nie bede sama w domu...
 
a wiem wszystko:p ale nie sadzilam,ze to az takie istotne:p waga 4150 "wzrost" 57cm:) to info od Kingi, bo ja nie mam jej numeru (tzn Bezsennej):)
 
Truskawka- kurcze to normalnie przerażające że tak się zachował:-(.
Najgorsze co może byś to właśnie nie odzywanie się i wychodzenie bez słowa:szok:.
Nie mam pojęcia co ja bym zrobiła na Twoim miejscu. Jeśli dobrze żyjesz z teściami to może pogadaj z Nimi bo pewnie Twój widuje się ze swoimi rodzicami.
I może najlepiej napisz mu jakąś wiadomość że przepraszasz, że sama siebie nie poznajesz :sorry:. Myślę że powinien zrozumieć tym bardziej że zajmowanie się dzieckiem nie jest takie proste i też na humoru działa... wiem po zachowaniu moich koleżanek które urodziły.. też miały zmiany nastroju.
Mam nadzieję że jakoś się ułoży.:hmm:
 
polna_N no może i tak:tak: mam tylko nadzieję, że dziąsełka jeszcze jej nie bolą :tak::tak:

panistepelek ojejj nie dość, że tyle czekania, to jeszcze tyle płacić trzeba.. :eek: jeżeli się nie mylę to jak moja mama miała testy to nic nie płaciła, ale za to po wizycie dostała recepte na tyle leków, że dość dużą sumkę musiała w aptece zostawić :-p

truskawa10017 nieładnie się zachował :baffled: mógł Ci chociaż to wszystko wyjaśnić a nie tak wejść i wyjść bez słowa.. ja to bym chyba mojego udusiła jakby mi taki numer wywinął :-p
ten pas mocno ściska brzuch, ja noszę go codziennie i właśnie pod bluzką już nie widać tak brzucha. Naprawdę polecam :tak:;-)

Gratulacje Bezsenna !
 
kolia to najwazniejesze, ze sami :) ale powiem ci ze ciezko nawet jak dwojka pracu a przynajmniej zaczyna nawte cos wynajac :( a co do wchodzenia na glowe no to powiem ci, ze mi czasem tosiula wchodzi na glowe :p czasem na za duzo jejpozwalam :p

agus nie chce cie straszyc ale ja mdlosci mialam do 6 miesiaca :( mam nadzieje, ze z toba bedzie inaczej :)

anetka GRATULUJE ZDANEGO EGZAMINU :) bardzo fajnie, ze udalo sie bez bledu :) heh no to teraz tylko praktyka i witam w groni kierowcow :) wspolczuje ci ze tak sama siedzisz :( ja do 17 wytrzymac nie moge, a co dopeiro caalydzien, a co do nauk hmm my mielismy pol godzinne spotkanie przed, zeby wytlumaczyc nam jak to bedzie ywgladalo i co po kolei mamy robic, tak naprawde to spotkanie do niczego sie nie przydalo, no ale trzeba bylo byc :(

mamaola jedz jedz na urlop :) warto odpoczniesz od wszystkiego, a od meza czasem odpoczac tez trzeba :)

trsukawka wiec z tego co czytalam to juz nie karmisz piersia, lepiej zrob sobie test, bo mi sie wydaje, ze mozesz byc w ciazy, jezeli nie karmisz piersia to w najblizszym czasie powinna przyjsc, ale najlepiej jak zapytasz gin, ja na twoim miejscu wlasnie tam bym sie skierowala :tak: a co do twojego faceta, wiesz powiem ci ze nie zachowuje sie fair, powinien pogadac

BEZSENNA OGROMNE GRATULACJE!!! WITAMY CIE KUBUSIU :)
 
reklama
Wow ale duży chłopczyk sie urodził:)heh juz nie moga sie doczekać zeby zobaczyc zdjecia malucha:) mamaola nie karmie piersią i nadal niemam miesiaczki!!!:/ Żadna z was nie odbierała karty czipowskiej dla dziecka?:/ Justysia1a wiem że to przerażajace bo nie umiem se teraz dac rady z małym a tymbardziej że moja mama blisko mnie nie mieszka a na dodatek chodzi do pracy i niema mi kto pomóc przy małym... Nie umiem se nawet jedzeia zrobic bo jak go położe do łozeczka to zaraz placze:/ Napisałam juz mu chyba ze 100 sms-ów i ani na jednego nie odpowiedział!!! Może dzisiaj wróci do domu to teraz go nawet nie wypuszcze chodźby mieliśmy sie pobić to go z domu nie puszcze... Napewno nie jest u rodziców bo jego mama zaraz by do mnie dzwoniłą co sie stało...matosia ty mnie nie strasz z ta ciąża bo teraz to by mi serce stanęło :o nie ja lece dzisiaj po test... Bo niema co zwlekać...

anetka551 a nie widac go pod bluzką? i ile za niego zapłaciłas hmm? wiesz co ja mam takie majtki wyszczuplające i jak je załoze to te sadełko do góry wychodzi i na dole mam plasko a u góry jedna wielka fałda:/ jest ten pas pod piersi czy tylko sam dół?
 
Ostatnia edycja:
Do góry