reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ASHEARA Wstyd w ogóle pisać. Mam 157 cm i 80 kg. Czyli baaaardzo dużo. W czasie ciąży miałam problemy z tarczycą i mój gin nawet mi nie powiedział i tak się stało.
 
reklama
Asheara już sama nie wiem, myślałam, że Zuzka jest duża :-p ale widać, że chyba nie jest :-):-)
no dokładnie, w Trzciance nie ma zaocznej, tzn jest, ale musiałabym mieć skończoną zawodówkę, a że nie mam muszę dojeżdżać :dry:
a gdzie tam wścibska .. ciekawa :cool2:;-)

EWI44 ja mam 162 cm i ważę podobnie, więc nie ma dużej różnicy.. ehh
 
Ewi -widze,ze takze masz problemy z hormonami. Ja mam 155cm i 66 kilo. I to też za dużo. Do 21 roku życia ważyłam 42 kilo. No i teraz mi cieżko. Nie przez wygląd wcale. Chciałabym ważyć 55 kilo.
 
Ewi Mamy podobną wagę:dry: porażka tyle za ja nigdy chuda nie byłam eh:-p zazdroszcze ci bo ty masz przynajmniej wspomnienia a ja nie:-D
anetka Zuzia jest duża a Ashera ma małego wielkoludka:-p
Ashera nie obraź sie ze tak żartuję nie mówili że Kacper przestanie rosnąć jak osiągnie te 74 cm osiągną je jak miał 4 miesiące i rośnie cały czas:sorry2: fakt jest taki największy skok wzrostu miał z 3 na 4 miesiąc bo urósł aż 7 cm!! w ciągu miesiąca teraz już tak szybko nie rośnie wiec może i Damianek przestanie:tak:
anetka551 Dokładnie to samo przyszło mi do głowy moj Kacper jest na etapie wstawania i kucania i tak cały czas tak mu sie to spodobało albo jak cos to na brzuch i wędrówka po mieszkaniu
kasie O to nie źle ci idzie napisz może jak relacje z mezem kto zostaje z małym itp?
lenka87 Kacper tez włąsnie takie nosi a ile ci Adaś waży?:-p pytam orientacyjnie
 
Mam mały problem mój maluch nie chce jeść zupki. Przez pierwsze kilka razów jadł z wielkim apetytem:-) a teraz wypluwa:confused::baffled: i co mnie bardziej niepokoi ma odruchy wymiotne.:-( Składu zupki nie zmieniałam. Nie bardzo wiem co robić.:shocked2:
 
KASIE A jakie kupki robi? Ma te odruchy tylko przy zupce! Jak tak to nie musisz się narazie martwić. Może poprostu zapomniał przeżuc
UMI No niby waga podobna ale przy jakim wzroście. Ja przed ciążą ważyłąm 60 kg i to było dla mnie za dużo.
 
Miksuje ja tak samo taką końcówką z nożykami do robota kuchennego. Nic kompletnie się nie zmieniło a on nie chce jej wcale. Przy wkładaniu każdej łyżeczki do buzi mały ma odruchy wymiotne ale jak go karmie jabłuszkiem to jest super wcina je i jest taki zadowolony. Kupki robi brązowe papkowate.
 
Ostatnia edycja:
Umi-Nie wiem dokładnie -bo od miesiąca nie wazony. Myśle,ze blisko 9 kilo. Wiecej raczej nie.

kasie- moze za gęsta lub za duże kawałki. Mój do tej pory nie lubi dużych kawałków-ale tylko warzyw. No i raz kupiłam mu warzywa na parze z ryżem pluł i ryczał. Poprostu mu nie smakowała-nawet jak zmiksowałam. Lubi takie żółciutkie z bobovity(najbardziej z króliczkiem po 5 m).Jak gotuje swoje to musze mu rzadsza robic bo nie jest gotowy na gesta jeszcze. Sprobuje za 2 tyg.
 
reklama
Ewi ja mam niby 168 cm czyli trochę więcej 60 kg moje marzenie:zawstydzona/y: a najlepiej 58 ale co ja zrobie ze lubie jeść:-D
edit:
lenka Mój tez własnie koło 9 kg oscyluje:-)
 
Do góry