reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

polna_N ja mam 18 :) ale chodzilo mi ze w ogole nie jestem mama heh ;p

Pisz o czym kolwiek kazdy temat jest dobry na konwersacje czy polemike :))
Nawet ten temat o dup!e marynie :-D:-D:-D

ale fajnie się odwołujecie do mnie:-)
ja się właśnie załamałam... zabrakło mi 1pkt, żeby zaliczyć kolosa z ekonomii i w środę mam poprawę. co najgorsze jutro i w czwartek mam egzamin więc już nie wiem kiedy się uczyć:baffled: a jeszcze lepsze jest to, że na 60 osób na roku nie zaliczyło 27:szok: paranoja... jestem mega zła, bo nie wiem czemu nie zaliczyłam jak na 4 pytania odpowiedziałam na 3,5 i na bank miałam dobrze! może dla niego to za mało, albo trzeba pisać takim językiem jak w książce:dry:
więc dzisiaj zbytnio nie będę się udzielać, bo wiadomo... nauka. ale jeszcze wieczorkiem albo i wcześniej zajrzę to mam nadzieję, że nie będę musiała dużo nadrabiać:-)

Bedzie dobrze Tylko szkoda ze az jedynie jednego punktu braklo :( ale bedzie ok :) No i na jutro zycze szczescia :))

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :) Z całego serca liczę, że jeszcze w tym roku, albo najpóźniej do połowy przyszłego będę miała swojego małego groszka przy sobie już :)
Na razie szaleliśmy miesiąc temu, ale nic nie wyszło z tego :(
A teraz czekam na dni płodne i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Uda sie uda nie martw sie :)) My z wsumie chcielismy miec bardzo dziecko :)) I kochalismy sie wtedy kiedy byla ochotka na sexik czy jakies wyglupy :))

ja właśnie skończyłam swoje prasowanie żelazko jeszcze ciepłe to dawaj poprasuje i Twoje za jednym zamachem;-)

Kurcze to moze ja Ci jeszcze wysle moje pranie hmm ? :))
 
reklama
polna kolos był w czwartek, więc forum nie ma tu znaczenia:-D
właśnie sobie zrobiłam przerwę na jedzenie. nawet nawet mi to idzie... gdyby nie ci wszyscy ważni socjologowie to by było ok bo tak to mi się mylą. najgorsze jest to, że zaczyna mi się chcieć spać:baffled:
 
No ja sie strasznie nudze bez tego mojego rozrabiaki myslalam ze sobie na bb posiedza a ty frekfencja dramatyczna:baffled: teraz ogladam sobie dowody zbrodni i pije mleko z miodem i cierpie na samotnosc bo nawet P nie wpadnie bo do Warszawy pojechal:dry:

polna naszczescie jutro popoludniu wraca, dluzej chyba bym tu zwariowala:-p
kasie dzieki za propzycje ale jakos ruszylam ten moj tylek i tez wyprasowalam:-p:-)
 
Hej

polna - Ja tam na pustki nie tutaj nie będę narzekać, bo znowu mam kilka łądnych stron do nadrobienia. :p No i witaj po przerwie :p

kasie - To może i ja Ci podeślę trochę prasowania, bo mi się nazbierało i zanim znowu się zmobilizuje i poprasuje to świeże będzie :p

lovely - Powodzenia w staraniu się o bobaska :) Tylko często bywa tak, że czym bardziej komuś zależy tym większe ma problemy... taka psychika ludzka dziwna jest.

Co do karmienia piersią to ja w sumie nie miałam problemów... Chyba, że nadmiar mleka, bo mi prawie cały czas cycki pękały :p W sumie do pół roku karmiłam córcią sama piersią, potem dawałam też słoiczki ale jeśli chodzi o mleko do 9 miesięcy nadal było tylko moje a potem dokarmiałam. Ogólnie do roku i 3 miesięcy córcia jeszcze jadła z cyca ale głównie nad ranem tylko. Teraz niby mineło już sporo czasu ale mleczko jeszcze mam... tyle, że piersi tak samo malutkie jak i przed ciążą :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobrze, że mały ruch. przynajmniej nie będę miała dużo do nadrabiania:-D a tutaj coś na poprawienie humoru:
SPOSÓB NA GRYPĘ: By wirusa zlikwidować, trzeba zacząć się kurować. Już mikstury namieszane, w barku są przygotowane. Jest Martini z oliwkami i spirytus jest z wiśniami, a do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem. No i jeszcze Brendy z colą, dobra jest gdy zęby bolą. By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną. A do tego jeszcze rum, by wyleczyć w głowie szum. A na katar prosta sprawa, w Żubrówce się moczy trawa. Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby. Kiedy wszystko to wypiję, to drania wnet zabiję. A na koniec zrobię grzańca i załatwię tym skubańca!

i idę się dalej uczyć:baffled:
 
Do góry