reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Przepraszam dziewczynki,ze tutaj Wam się wcinam,ale jeśli potrzebujecie metryczek dla swoich maluchów to pragnę sie zareklamować. Wyszywam wszelakie obrazki haftem krzyżykowym to moja ostatnia praca,którą wczoraj skończyłam.W moim chomiczku znajdziecie reszte własnoręcznie wykonanych prac i niektórych wzorków,a mam ich bardzo wiele .Prawie każda postać z bajki.Pozdrawiam

 
Witam z rana. Prosto z mostu powiem wam że nie nadrobię was. Nie mam ostatnio głowy do takich rzeczy. Od dzisiaj znów postaram się częściej zaglądać i być na bierzaco.
 
panistepelek zazdroszcze, że mogłaś tak długo córeczke karmić, mi na początku też cyce pękały, ale moja wspaniałomyślna położna kazała mi wypić szałwie i od tego czasu mleka prawie w ogóle nie miałam :dry:


Ale tu mały ruch :shocked2: dziewczyny gdzie Wy jesteście?
 
Witam dziewczyny ja wstałam znowu z bólem głowy i gardła ;/ Chyba wogóle nie powinnam z domu wychodzić.. Wczoraj 10 minut byłam na dworzu, tyle co z psem i do sklepu, a dziś efekty sie pokazały ;/
No i przyjechała wczoraj koleżanka po mnie i na plotki do niej poszłam ;) Też jest w ciąży w 20 tygodniu ;D :p ale jej facet tych pogaduch o ciązy nie wytrzymał ;p hehe wyszedł po 10 minutach stwierdzil ze narzekamy jak 2stare baby ;p
No cóż.. Komuś sie musialysmy wygadać ;p

A co u was słychać? Cisza na forum, nawet nie miałam dużo do nadrabiania ;p
 
Dzień dobry.

Ewi - Witaj. Co tam u Ciebie słychac?

anetka - Bardzo się ciesze, że tak długo udało mi się karmić piersią... Ja z takich "ziołowych" rzeczy piłam tylko lipę, bo lubię ale nie miało to wpływu na pokarm :p.

Byłam dzis u fryzjera :D Babka idealnie zrozumiała o jaką fryzurę mi chodzi i jestem bardzo zadowolona :).
 
O nie kochane :-p ja tego nadrabiać nie będę :-p :-p :-p ale teraz już przerw postaram się nie robić i na bieżąco będę pisać :-)

A i chciałam się pochwalić moją małą :-p w sygnaturze jest link do Niny bloga w pierwszym poście zobaczcie ostatni filmik "to się nazywa szok ! " padłam z tej małej aparatki :-p
 
reklama
Witam:-);-)

Umi
- to Ty tez się pochwal:-p:-) Ja tez byłam 2 dni temu ,ale tylko farbowałam i podcinałam grzywkę;P;-)

femme- ja tez obiecuję sobie ,że będę w miarę możliwości na bieżąco, ale się nie da;-)

panistepelek- jak Cię obcięła??? Ja zapuszczam włosy ,krótkie mi ie znudziły już:);)
 
Do góry