reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Młoda już przed 20 zdawało się, że śpi, zeszliśmy z J zrobic popcorn i kanapki i słyszymy wyjący płacz - Perła nie śpi. Tak płakała, że za nic nie umiałam jej uspokoic w jej wyrku, więc ją wyciągnęłam i tak drepta ode mnie do J, od niego do mnie, a może ktoś da jej pocorn:p

położyłam ją do wyrka to był strasznie histeryczny płacz. Ale ona była tak padnięta, że musiałam ją położyc - właśnie czasem jak jest zbyt zmęczona to są takie akcje - Umi coś o tym wie;) Uspokoiła się niedawno to może zaśnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas nie wiesz ze Male jest piękne :) ja mam 165 i jakies 60 kg przed ciaza 58...ale musze sie ograniczyc z zarciem bo Malenstwo moje mi zielona kupcie zrobilo...
Ps jaka masz przyjemna buzke:)
ja juz lece bo chlop do roboty:-(
 
mój Małż gra to ja sobie netuję;) w planie mamy obejrzec film a rano po 5 wstaję z nim bo on do pracy na I zmianę ma.
 
Vegas to jak mąż idzie na rano do pracy to Ty też się budzisz? Po co? :szok:
Mój też ma jutro na rano, ale my pewnie obudzimy się o 10 :-p przynajmniej mam taką nadzieję :-)
 
Vegas Ty zawsze razem z M wstajesz jak on roboty idzie?
tak, zamykam za nim dom. On ma klucze, ale sklerozę również posiada a nie chcę by mi się oberwało od mamy, że były drzwi pootwierane. Poza tym szczerze lubię z nim wstac, zrobic mu śniadanie, czasem on sobie robi, posiedziec razem, pobuziakowac się:D i potem wskakuję do wyrka, biorę Młodą do mnie i śpimy z 2, 2.5h jeszcze:) wiem, że nie muszę, J mi nie każe, ale chcę:) I chyba na 100% nie spałabym spokojnie nie wiedząc czy dom pozamykał.
 
Paula- no i nie dałam mu. Najgorzej to siebie przekonać by nie dac smoczka. W nocy spał jak ta lala. Ale w dzień 2 razy z płaczem w ciągu drzemki sie budził. Serce mi pękało jak się łapał za usteczka. Ale daliśmy rade, wkońcu zasnął i nawet śmiał się przez sen. Jako tako nie ma problemów, w dzień nie wołał, rano tylko szukał tam gdzie zostawił- w autku-ale już go nie było. O noc się nie boje, zasnie bez problemu, no i twardo śpi. Musze tylko przetrzymać,ze ma gorszą drzemkę w dzień i popłakuje. Ale cieszę się,ze Pan Smoczek wypada z naszej rodziny. Miałam już dość ciągłego szukania. No i zauważyłam,ze ostatnio smoczek przestał mu służyć do zasypiania a zaczynał towarzyszyc coraz wiecej w czasie dnia. Myśle,ze po roczku było by mi cieżko go oduczyć. Pomagał nam w ząbkowaniu, na roczek miał tylko 5 ząbkow- i gdyby nie smoczek to nie wiem jakbysmy to przeżyli. Teraz już tak drastycznie nie ząbkuje, i wystarczy mu dać umyć ząbki i odczuwa ulgę na swędzących dziąsłach.

U nas też pogoda niczego sobie, myślę,ze jutro zrobię szybko obiad i wyskoczymy na dłuższy spacer do parku,bo już się tak fajnie robi.
 
umi,Ewi normalnie myślałam,że zawału dostanę albo coś jak mi się czerwona zrobiła. Prawie się poryczałam.:sorry2:

Paula bardzo dobrze zniosła. Myślałam,że będzie gorzej,bo dużo osób było których wcześniej nie znała;-) Ale jak na dzieciaka i 20parę osób dorosłych to było git :-)

Z zasypianiem też jakoś problemu nie było,bo padła przy cycu od razu ;-) Teraz mam chwilę,bo M odkleił się od kompa w końcu,ale w TVN "House" to zaraz się ulotnię ;-)

Lenka super,że Adasiowi dobrze idzie pozbywanie się "przyjaciela" ;-)

E:

Elizka jak młody po tym syropie przeciwgorączkowym?
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas smokal jest tylko do drzemki w ciągu dnia i do spania nocnego. Ale nie wiem jak ja ją odzwyczaję od smoczka przy tym spaniu? dla niej smoczek to wtedy podstawa.
 
Do góry