reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Napisalam ze wiekszosc tak ma, bo akurat te co znam tak maja ;) i stac nie ma nic do rzeczy, moi rodzice 20 lat razem...
23MAY wg mnie 2 ;)
 
reklama
Dlatego mówię, że nie ma co uogólniać, bo od tego jak się wiedzie w małżeństwie, bez względu jak często się widują, zależy tylko i wyłącznie, jak oboje do związku podchodzą. Równie dobrze może się sypnąć, jeśli się ma męża na miejscu.
23may ja bym 1 wybrała.
 
U nas dzisiaj pięknie na dworze, 8 stopni, caly czas slońce, dwa razy byliśmy na dworze:)

happymum
Dennis rzeczywiście wysoki :)
23may jak dla mnie to 1 i 2 :) boskie są:)
maciejka​ poradzicie sobie z ta odleglością :)

Jak dla mnie w zwiazkach najwazniejsze jest milość i zaufanie:) Odleglość nie jest przeszkodą bo tez to przerabialiśmy, 3 miesiace rozląki to dużo a jak D. wrócil to bylo jeszcze lepiej niz przed jego wyjazdem:) porządnie sie za soba steskniliśmy, nie mogliśmy sie nagadać:) Jak P. był mały to D. równiez pracowal za granicą i wyjeżdżał na tydzień, na kilka dni wracal i tak w kółko
 
Maciejka-mi tez sie wydaje ze staż ma duze znaczenia a co po mieszkanu razem jak facet codIennie w pracy po 12albo wiecej godzin? I tak nie ma kiedy porozmawiać.
23may-2 ;)
Cześć doninisia -ja pamiętam:)
Jest wysoki i widzę to.
Ubranka na 3-4 lata sa akurat
 
MISIAAA!! jestes ;) ja cie tam po kryjomu sledzilam, aski i nie aski :p jak tam??

Kazdy ma jak widac inne zdanie ale to dobrze ;) moi mieszkali 15 lat razem a odleglosc przynosi to co najgorsze niestety.
 
23 May druga i trzecia boska
Tez się jak to będzie na dluzsza rozlaka między nami to tydzień jak wyjechał na delegacje , ale ten czas umocni nas będę tęsknić cholernie wiem ze jest Skype ale zasypiać sama to już trudno będzie,.
Moi rodzice są razem a jakby osobno siedzą ze sobą od święta każdy w swoim pokoju wiec wiecie . Dla mnie ich małżeństwo nie istnieje od ponad 10 lat.
 
Hej.

23may- numer 1 ;) przypomina mi tez troche moja, tyle ze ja na kole mialam.
Happy- dobrze ze juz lepiej z Dennisem.
Paulina- tu na parkingach np przy galeriach sypia takie kamyczki, tragedia wtedy.

Dzis bylysmy na playgrupie. Maja sie wybawila, 2godz szalaala. Ale nie sadzilam ze bedzie sie wstydzila tam i np jak chciala jakas zabawke to tak spogladala najpierw a jak jedna babka do niej zagadala to wskoczyla mi na kolana hehe. A jak sie bawila i dkuzej mnie nie widziala to krzyczala MAMA, MAMA ;) Usnela zaraz po wyjsciu stamtad ;)

Cos boli mnie gardlo.. Znowu spac w nocy nie moglam.. A tak mi sie krecilo w glowie jakbym sie nawalila ostro...
Pogoda tez tragedia... Wyszlam z playgrupy- wiioooosna. Poszlam na zakupy i wychodze z Lidla a tu ciemno... I pedze do domu a w polowie drogi ulewa, burza... Wpadam mokra cala do domu, ubralam sie w dresy a tu slonce wyszzlo i przestalo padac.. masakraa a na dodatek dzos autobusy strajkuja i te co zawsze nimi jezdze tez nie jezdzily dzis...

Maja ma teraz manie i wszedzie jest Peppa...
 
Madzialena dzięki :* takich słów potrzebuje :)
U nas dziś było 10st :szok:

Dominisia, czesc :) my się nie znamy :)

Happy dokładnie!

Paulina najgorsze przynosi jak się o związek nie dba.
Dla przykładu powiem o moich dwóch znajomych. Jednej mąż jest "na miejscu" ich związek jest nudny, dra koty, atmosfera wciąż napięta przez brak kasy, mają osobne życia, wieczorami nie spędzają czasu, nigdzie nie wychodzą bo nie ma za co i tak mogę wymieniać. Ona twierdzi że jej związek się wypalił i irytuje ja jego osoba już.
druga ma męża kiero, dzwonia, rozmawiaja na skype, fantazjują. A gdy są razem to zachowują się jakby ich związek od nowa kwitł. Spędzają czar wciąż razem, wychodzą, jeżdżą, tula się korzystają z życia i siebie itp
To takie tylko przykłady. Oczywiście sytuacja może być odwrotna. Chodzi mi o to że to bez znaczenia. Liczą się uczucia i chęci :-)
Moi rodzice są 40 lat po ślubie i nie zauważyłam, żeby się w tym zagubili ;)

Sandra dacie radę :-)

Magda zdrówka!
 
reklama
Sama nie wiem ktora mam wybrac.. Znalazlam salon gdzie za 1050 mi uszyja wiec cena super i wgl tylko wybor najtrudniejszy. Wgl to mialo byc male przyjecie a juz 120 osob jest...



Magda u nas tez ostatnio burza w nocy byla.. Wieje tak ze masakra
 
Do góry