reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HAPPY zawsze moga wpasc na wakacje albo ty przyspiesz sprawy urzedowe i sru do Polski :p dawno nie bylas, ja bym tesknila :) my mielismy leciec juz za tydzien ale lipa. Nie wiem czy bede wczesniej jak 27.06 bo wtedy mamy chrzest na ktorym mozliwe ze beda matka chrzestna (mam nadzieje :p), ale napewno byc na nim musze.
SANDRA a inne kraje Europy? Napewno wam sie ulozy moze rzeczywiscie jak Happy mowi ulozy sie w Pl! Trzymam kciuki.
 
reklama
witajcie Kochane ;-)

byłam wczoraj na wizycie u ginekologa. Bardzo się martwiłam, ponieważ ciągle plamię i mam bóle podbrzusza, jednak okazało się, że z dzidzią wszystko dobrze, łożysko się nie odkleja. Jednak mam nadżerkę , stan zapalny i lekarz powiedział , że mam bardzo kruchą szyjkę macicy...trochę mnie to , zmartwiło, bo powiedział, że nawet narazie nie może mi zrobić cytologii, bo bym pare dni krwawiła. Czy któraś z Was się z tym spotkała? boję się, że nie bedę mogła przez to rodzić naturalnie....
 
Malamala a czemu nie moglabys rodzić nat?
Krucha czyli jest delikatna i krótka.
Też taka mam. Prędzej zacznie się wcześniej poród (niekoniecznie), niż nie będzie się mógł odbyć nat. A Lekarz nie chciał ci założyć pessar albo szew? wzmocniloby to szyjkę i więzadła. Ogólnie oszczędny tryb wtedy, zero seksu, dużo leżeć itp ;)
 
Maciejkaa-Wlasnie, ze lekarz mi za duzo nie wyjasnil , wiem tylko tyle co wyczytalam z internetu. Bede brala przez 14 dni czopki, w czasie kuracji zero seksu i wtedy dopiero sie okaze co dalej.
 
Hej. A co tu taka cisza?

U nas wszystko ok.. Maja nabija sobie guzy na glowie i wyglada masakrycznie.. Wczoraj spotkanir z chodnikiem, bo nie slucha sie ze nie biegac, przedwczoraj spadla z toalety oczywiscie na twarz, tzn czolo.. Masakra kask chyba jakis jej kupie..

Dzis pakowanko i rano jedziemy do Kolobrzegu. Oby tylko nie padalo ;)

Zrobilam obiad, rogaliki czekam na T i pojedziemy po brata mojego bo jedzie z nami nad morze a akurat ma jazde w wiekszym miescie kolo nas to wysiadzir pod galeria i go odbierzemy ;)
 
Jaka cisza...
U nas jakos leci...mamy ciezkie noce z małym....astma daje w kość...kilka dni temu kuchnie nam zalało...babcia S. (W pl) problemy z noga...mały gorączka dziś do przedszkola nie poszedł...podły nastrój mam...ale pisze więcej...wiersze mnie relaksują. Dzis mieliśmy wizytę lekarza w domu, jutro pulmonolog, za tydzień pediatra itd....
Przepraszam ze dziś tylko o sobie :(
 
reklama
Do góry