reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Aniu chetnie bym sie kładła tylko, ze Lena ma drzemke 30 min.. kiedys kladlam sie razemz nia i bylam jeszcze bardziej dobita niz bym sie nie kladla w ogole..

Netgirl wspolczuje Ci i nie umiem sobie wyobrazic, co czulas..

Asiowo glowa do gory.. wiem, co czujesz.. ja pod koniec ciazy mialam balony a nie nogi.. palce jak Shrek, stopy mialam tak spuchniete, ze do kapci wchodzily mi tylko palce.. nawet w szpitalu mowili, ze jeszcze kogos tak spuchnietego nie widzieli.. nie martw sie.. max 2 dni po porodzie znowu wrocisz do swojego stanu.. glowa do gory.. teraz jak najwiecej wypoczywaj:)

Asteria gratuluje syna:-)

Kurcze jak tak czytam, ze Wam sie nudzi to co ja bym dala za to, zeby moc sie przez jeden dzien ponudzic.. robic to co chce.. czasami strasznie brakuje mi tego czasu dla siebie.. ale dziewczyny nie martwcie sie, pod koniec ciazy to normlane. Sama tak marudzilam..do tego dochodzil ciagly stres o to czyz mala bedzie wszytsko dobrze itp..

No i przyszla maruda - uciekam:tak:

 
reklama
Witam, ja dzis sobie pospalam, wstalam przed 10! musialam odespac to cale wesele, i jeszcze wczoraj znojomi byli u nas na meczu, kurcze juz da sie odczuc ze organizm szybciej sie meczy, a jeszcze wczoraj mialam strasznie napiety brzuch, masakra.
A wesele bylo takie sobie, orkiestra troche nie wypalila wiecej pila i jadla niz grala, nio ale w ta sobote sobie odbije weselem u siostry, bo bedzie ta sama orkiestra co u nas:-)
Asteria gratuluje synka, kurcze jak to fajnie wiedziec co sie ma w brzuszku.
Femme fatale super ze wam sie uklada, jak mama szczesliwa to i dzidzius sie cieszy.
dzis mam wizyte u lekarza, zobacze co z toksoplazmoza w koncu wyszlo, nio i zapytam sie o to moje biodro.
 
Chwilami: mi lekarz wspominał jak ja sie uczyłam do matury ze niewolno pic enegry drinkow

Wówią też że nie powinno sie pić tych Pluszów czy jak to się tam nazywa..

primo: stosuje je tylko w sytuacjach typu "Halo Houston! Mamy problem" ;-) czyt. duża partia materiału, jedna noc na opanowanie i oczy same się zamykają
secundo: dawka kofeiny jaką posiadają nakręca mnie na dobrych 6-7h albo to siła placebo tak na mnie działa ;-)
tertio: do matury to ja się nie uczyłam więc nie widziałam potrzeb ich stosowania :-D
 
Czesc Dziolchy :0 Co tam u Was jak dzionek ??
Ja wlasnie wstalam i dzien zapowiada sie nieciekawie pogody nie ma a jakas taka nie w sosie :( No ale coz moze to te hustawki mam :D
Asteria gratu.luje Chlopca :)
Chwilami to sa wlasnie uroki mieszkania w bloku :p Ja tesh mieeszkam w bloku teraz i doslownie nie moglam sie przyzwyczaic bo w Polsce mieszkalam w domku :)
Asiowo trzymaj sie jeszcze kobito :) Dasz rade :Da co do chlopa to sie nie przejmuj moj tesh nie moze nieraz ze mna :p
Netgirl to wspolczuje trzymaj sie kobito ! Moze nie nadejdzie!
 
Witam Wszystkich ;-)

netgirl kolejne trzesienie :szok:?!! a mowili w wiadomosciach ze to tylko jednorazowe !! wczoraj jak uslyszalam w tv o tym to odrazu pomyslalam o Tobie ,cale szczescie ze NIC Wam sie nie stalo !! Oby jednak kolejny wstrzas nie byl silniejszy !!

baska201 Lena zawsze sie budzi otej porze ?:eek: ja przez miesiac mialam luksus bo Ala wstawala kolo 8 i to bez zadnej pobudki ale od 2 dni budzi sie w nocy a najgorzej jak sie obudzi o 6 to mi jeczy ze chce spac :crazy:

ania_zywa solarka czy solanka tu czy tu i tak mozna sie opalic :-p

Asteria rowniez GRATULUJE Synka :happy:

Femme Fatal zycze dalszych postepow z K !! !!
Swoja droga ciekawe kiedy sie oswiadczy ? :-)

Oliwka az tyle alkoholu ? :-) u Nas poszlo moze 2 butelki dotego kobietki pily jakis likierek a P nakupowal caly barek i tak stoi do tej pory :-D

Ja dzis robie czeresnie do sloiczkow dla Ali na zime :rofl2: teraz spi to zrobilam sobie przerwe a potem pojde dalej zrywac bo zostalo mi jeszcze pare sloikow do napelnienia !!
 
czekamy na drugie silniejsze trzesienie, bedzie w cigu 24 godzin:baffled: gratuluje synusia asteria;-)

to pewne, że będzie kolejne i to silniejsze? :szok: bo ja się na tym niee znam :baffled:


Wytłumaczcie mi bo ja to chyba niekumata jakaś jestem. Po co zakłada się dwa nowe wątki o tej samej tematyce, na tym samym forum i tego smego dnia wpisując w nie dokładnie taki sam post? :confused:

PS
napisałam zerówkę z fizjologii STOP nie było tak źle STOP ale u mnie wszystko możliwe STOP wyniki w czwartek STOP :-D
 
Ja juz po wizycie, jednak wyniki toksoplazmozy beda dopiero jutro, jutro tez bede miala robiony test na obciazenie glukoza, i za tydzien ide znowu na wizyte i jak z moim biopdrem nie bedzie lepiej to czeka mnie pobyt w szpitalu, bo lekarz sam nie moze okreslic co to takiego, a z dzidziusiem wszystko dobrze, dzis tez sluchalismy serduszka:-)
 
Chwilami oj czasami tak bywa ze ktos pisze a tu znika post wiec pisze drugi !! zreszta ja nie wiem czy np osoba zakladajaca watek moze go skasowac !!


Gratuluje :-) juz Ci mowie ze zaliczylas :-p

Ja uciekam bo Aluska sie obudzila i domaga sie jedzenia :) moze pozniej lukne co piszczy na forum ! ! ! !
 
Ostatnia edycja:
O mamusie witam i przepraszam że tak długo mnie nie było maluszek mój ma już 1440 gram i jest już coraz lepiej tylko jeszcze nie je z butli ani cyca :-(
 
reklama
Hey Panienki. Lekarze mówią,że z Nicole jest już dzisiaj lepiej.:-):-):-) Niestety Nica się roztyła strasznie bo dostaje strasznie mocne sterydy,kroplówki i zastrzyki,że o lakcidzie i o smeccie nie wspomnę...były obawy,że ja zaraziłam się od Nikuni rotawirusem bo dostałam biegunki,mdłości i bólów brzucha i musiałam do sanepidu jechać zrobić sobie badania,na szczęście okazało się,że to tylko z nerwów bo inaczej nie mogłabym być z Małą.
 
Do góry