reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mamaola - Ja po 3 niezdanym egzaminie miałam ochotę zrezygnować, ale szkoda było mi kasy którą do tego momentu wyłozyłam na prawko.

daria - Witaj na forum. Przeczytaj regulamin i pisz jak najczęściej. Co do wagi Twojego maleństwa, ma jeszcze troszkę czasu by przybrać.

Fajnie, że maagda już urodziła. Ciekawe ile waży i mierzy Jej Dzidziuś. To teraz chyba najbliższe porody Dorom i Umi. A włśnie, Umi coś dawno nie pisała.
 
reklama
panistepelek to dobrze że troszczysz się o porządek na forum.

mamaola no mój Adaś też ma spuchnięte dziąsełka..

daria2109 mój Adaś w 33/34tyg miał niecałę 2kg.. I lekarz myślał że urodzę 2tyg po terminie bo dziecko na każdym USG mniejsze wychodziło.. A Adaś urodził się w 38/39tyg i ważył 2950g. Tak więc nie martw się na zapas.

Maagda_ gratuluję! No i czekam na wieści.

Pisałyście o solarium. Ja też lubię bo jestem blada jak ściana.. Przed ślubem też chodziłam.. I też zasłaniałam piersi (tak jak któraś już to pisała) bo karmiłam.. No a teraz poprostu nie mam kiedy..

Co do umi2 to z tego co pamiętam i wiem to przeniosła się już do nowego mieszkanka i nie ma czasu na nic, bo niedługo matura i się uczy..
 
MAAGDA-GRATULUJE:):):)
Panistepelek-jak juz szlam na ten 4 egzamin to powiedziam do egzaminatora ze mi wszystko jedno ze te pieniadze nie sa warte moich nerwow i to juz jest napewno moj ostatni egzamin.no i jakos zdalam....
Black,Dorom-solarium mowicie....tez by mi sie przydalo bo bladzoicha jestem ze hoho
 
MAGDA - GRATULUJE! :-D Ciesze się Twoim szczęściem! :-) I czekam na dalsze wieści :-)
Black - A powiedz mi ile Ty karmiłas piersia? Krótki okres czasu, tak? Bo Twoja Mała ma przeciez dopiero 1,5mies. a Ty juz na solarium? :sorry2:
pola997 - A dziękuje, ja się czuje dobrze, jem codziennie buraczki ktorych nienawidze ;-) Ale co zrobic. Nio a jutro ide oddac mocz :-p A w przyszly poniedzialek to chyba mam badanie krwi to pewnie wiecej Ci napisze ;-) Ale czuje sie dobrze, czasami mam uczucie gorąca :dry: A Ty jak sie czujesz? ;-)
panistepelek - No teraz to Umi i Ja :tak: Ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje :sorry2: Jeszcze Anetka miala termin podobn do Naszych, ale dawno jej nie bylo :dry:
No a ja dołączam sie do Galareci, Umi2 ma maturke i z tego co wiem to sie uczy :tak: Musismy jej wybaczyc, ale wiadomo maturka to maturka :tak:
 
Witam , witam ;-)

Magda GRATULUJE !! !! !! !! straszne sie wymeczylas tym czekaniem ale napewno bylo warto :tak::tak::tak::happy::happy::happy: i ja czekam na wiecej informacji ;-)

Black a duzo masz Ty psow ?

halsowa panna trudne pytanie zadalas :-p:rofl2: sluchaj Ty najlepiej znasz swoich rodzicow i musisz to zrobic w najodpowiedniejszym momencie ale z tego co czytalam planujecie slub wiec dlaczego sie boisz powiedziec o ciazy rodzicom ??:sorry2:

Ja wczoraj bylam u lekarza a potem na zakupach i kupilam ALi juz akcesoria do swieconki :-) heh od wczoraj chodzi z koszyczkiem pelnym jajek :-D
 
halsowa panna musiz na spokojnie usiąsc i pogadac zrodzicami. Wiem ze to trudne, ale lepiej jak dowiedzą sie wczesniej bo potem moze byc gorzej. a zobaczysz ze jak urodzisz dzidzie to nie będa mogli sie nacieszyc!ty znasz swoich rodziców i wiesz jak ich podejsc.Teraz sie nie denerwuj bo to nie jest koniec swiata! musisz dbac o siebie i dzidzie i sie nie zamartwiac oraz przygotowac sie do roli mamy(chociaz to samo przychodzi) trzymam kciuki!
 
dorom karminałam tylko przez 3 tygodnie, teraz żałuję, ale z drugiej strony ograniczanie diety to był dla mnie koszmar a po drugie Julka się nie najadała i poszłam na łatwizne.

polna na chwilę obecną mieszkają ze mną 3 siberian husky i 2 samoyedy :-) Ale latem gromadka się może powiększy o jedną suczkę husky :-) Więc malutka, domowa hodowla ;-)

halsowa_panna
oczywiście, że powiedzieć. Prędzej czy później i tak sami by zauważyli. A im szybciej powiesz tym szybciej się z tym oswoją. Ja sama miałam 17 lat, rocznikowo 18, też się strasznie bałam. O ciąży moim rodzicom powiedział mój facet. Z początku byli trochę zawiedzeni, ale już niedługo po tym sami nie mogli doczekać się wnusi i martwili się każdym szczegółem no i bardzo nam pomagali. :-)

A za mną spokojna nocka. Zresztą Julka śpi teraz. Więc mam chwilę dla siebie :-)
A Magda mi jeszcze nic nie napisała. Jak tylko da znać to zaraz Wam przekażę. ;-)
 
Dawno mnie nie było, ale ostatnio miałam problemy i muszę się bardziej oszczędzać..
Miałam ogromne skurcze, które nie ustępowały cały dzień, gin. powiedział, że jeśli będą następny raz idę do szpitala :dry: Zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia, jak na razie podoba mi się :-) Dzisiaj byłam na badaniach i piłam glukozę, bleee:baffled:, ale dzidziusiowi chyba smakowała, bo jak tylko wypiłam zaczął się kręcić i przez całą godzinę wariował w brzuszku ;-) Maluch waży już 1750g i nadal nie chce się ujawnić, taki mały wstydniś z niego i jest odwrócony jeszcze główką do góry i na USG widać tylko tyłeczek mojego skarba ;-):-D

Wybaczcie, że więcej nie napiszę, ale jestem jakaś zmęczona i idę się przespać :zawstydzona/y:

Magda gratulacje :)
 
reklama
Ja również jestem młodą mamusią;))) Miałam 20 lat gdy urodziłam moją niunię. Nikolusia ma teraz dwa i pół miesiąca. Jestem szczęśliwa, że ją mam;***)))))
 
Do góry