reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Muszę się pożalić! :zawstydzona/y:
Zamówiłam na allegro Leg Magic, takie coś do ćwiczeń, dzisiaj doszło i jak na to wlazłam to myślałam, że oszaleje, nie daje rady na tym ćwiczyć, nie dość, że tak ciężko złączyć na tym nogi to jeszcze po niecałej minucie myślałam, że umre :wściekła/y:
 
reklama
Shiraa nie wiem :szok: na razie w ogóle się nie zapowiada na @. często nawet dzień przed miałam śluz z małą ilością krwi a teraz NIC. Albo to może przez uczelniany stres:-D

Anetka fajny przyrząd:-) nie załamuj się, że nie dajesz rady. trzeba przez jakiś czas poćwiczyć lekko i dopiero potem zwiększyć częstość. jak się długo nic nie robiło to i kondycja spadła:-p jak będziesz na tym regularnie ćwiczyć i co raz więcej to potem się będziesz śmiała, że nie dawałaś rady;-)
 
Grecja no mam nadzieję, że tak będzie, ale wcześniej się chyba wykończę :-D

a może jesteś w ciąży jak nie ma @ ? :-p:-p
 
Muszę się pożalić! :zawstydzona/y:
Zamówiłam na allegro Leg Magic, takie coś do ćwiczeń, dzisiaj doszło i jak na to wlazłam to myślałam, że oszaleje, nie daje rady na tym ćwiczyć, nie dość, że tak ciężko złączyć na tym nogi to jeszcze po niecałej minucie myślałam, że umre :wściekła/y:
Wedlug mnie wzielas sobie najgorsze co moze byc ... Na fitnesiee na tym nikt nigdy nie cwiczyl siostra mlodsza moja tez ma to w domu i stoii za szafa bo na tym nie cwiczy ... ;/

Grecja witam :))
Niunia dziecinka kochana :))
 
Anetka hh cwicz po trochu potem pójdzie lepiej ja od siostry dostałam sauna cos tam muszę zacząć to przypinac do brzucha i od szwagra chce pozyczyc taka laweczke sklaladana do brzuszkow bo fajna jest i lekko idzie a trenujesz pare parti ciała a najchetnej to bym wrocila do swojej ukochanej pilki recznej :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale z moim kolanem to nie mozliwe
Shirra no strasznie sie zmięło to moje dziecie na początku byla do mnie podoba a teraz caly moj M:szok:
 
anetka wiesz, tak najpierw będzie pare dni po 1 minutce, potem 2 minutki itd i jakoś dojdziesz do maximum:-D
a @ mi się spóźnia dopiero pierwszy dzień, więc niewiadomo co to. może stres jednak:baffled:
 
sylcia jak to dlaczego? to mnie teraz zdołowałaś :zawstydzona/y: rowerek mam też w domu, ale muszę jakoś go obniżyć, bo ja taka niska i mnie tyłek boli jak taki wysoki jest :-p

niunia ja mam taki pas wibrujący, ale mi chyba żadnych efektów nie daje, ale u Ciebie to sauna, także może coś da:p
a co masz z kolanem?
 
Ostatnia edycja:
łękotka co jakis czas ucieka mi bokiem jak za duzo biegam dlatego nie mooge biegac a gralam w najlepszej szkole w Tychach i 2 razy mialam stamtad wode sciagana to to ku**ewsko boli
 
sylcia jak to dlaczego? to mnie teraz zdołowałaś :zawstydzona/y: rowerek mam też w domu, ale muszę jakoś go obniżyć, bo ja taka niska i mnie tyłek boli jak taki wysoki jest :-p

niunia ja mam taki pas wibrujący, ale mi chyba żadnych efektów nie daje, ale u Ciebie to sauna, także może coś da:p
a co masz z kolanem?

Kochana niechce z siebie robic matki polki wszystko wiedzacej Ale na fitnesie mowili zawsze ze nie wazne ile zrobisz tylko ja zrobisz Ze podobno bardzo ciezko jest dobrze upiac miesnie nog ud i pupy na tym aby cwiczenie dawalo efekt Ja na tym kilka razy cwiczylam staralam sie robic za kazdym razem pelne 20 powtorzen ale uda mnie tak bolaly Nawet niewiedzialam ze gdzies tam sa jakies miesnie i ze moze w takich miejscach bolec ... Znajdz sobie moze na yotube filmiki z cwiczeniami na tym Napewno bedzie pokazane jak dobrze uzywac urzadzenia :))
 
reklama
Hej. Już parę razy wcześniej was odwiedziłam ale już teraz jestem mama na pełen etat.:-D Mam na imię Paula, mam dwadzieścia lat a moje ponad trzytygodniowe szczęście to Aleks:-)
 
Do góry