reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
pola ja mam taką jak zawsze tyle ze krótszą bo wlosy poniszczone miała:-p tak wiec nic nowego ale i tak czuje sie lepiej
panistempelek Bardzo ładnie:tak::-) i kolorek zmieniałas prawda?
femme fatal Leń:-p:-D
 
STEPELEK - o miło nam że mamy fankę :laugh2: :-p

POLA - no ale raz na jakiś czas jak się zamuli to nic się nie stanie :-p :-) chyba nas nie wygnają :-p

UMI - a no se jestem i co ? :-p :-p
 
Czesc dzieczy:)
nie bylo mnie tu 2 dni ale nie mam czasu nadrobic teraz mala spi po spacerze bo u nas dzis odziwo 8 stopni to wyszla na 20 minut :) i spi jak susel wyszla mi zima zalamaka :-( i jak mam tak dzis isc do szkoly :confused::confused: fuck....
moja mloda ma zatankany nosek ale oczyszczam jej robie sola morska ale ma tak jak by u gory zatkany posmarwalam mascia majerankowa i czekam a efekty ...
ale sie przed wczoraj pokocilam z moim o jato:-D:-D:-D az mi sie z tego smiac chce :-)ehhhale co tacy sa faceci :dry::dry:
 
panistepelek wyslalam zaproszene na NK;-)
femme to sie Ninka zdziwila:-D

Oj mi tez by sie przydalo isc do fryzjera bo mam tak cienkie wlosy ze przy za dlugich wychladam smiesznie a pomyslec ze jak bylam mala to wszyscy mi powtarzali ze bardzo grube wlosy mam tz bylo minelo:wściekła/y:
 
Słuchajcie ,tak was czytam i sie zastanawiam........bo może do was dołącze.... Jak wy zaszłyście w te ciąze(wtedy nieplanowane, a teraz kochane)..pozwoliłyście swoim chłopakom na wytrysk do środka? Bo ja się kochałam z moim w dni płodne ale bez wytrysku bo się opamiętaliśmy i teraz się zastanawiam, czy jest duża możliwość że do was dołącze... Mam 18 lat i mature za chwile. Co o tym myślicie? Błagam, pomóżcie, powiedzcie jak było z wami:(
 
MONA no obyś w ciąży nie była bo szkoda żeby dziecko miało taką nie mądrą (delikatnie ujmując) matkę ... może byś trochę się do edukowała zanim zaczniesz współżyć co ? nie trzeba wytrysku żeby zajść w ciąże użyj magicznego google i poczytaj trochę...
np: "Stosunek przerywany polega na wycofaniu członka z pochwy tuż przed wytryskiem nasienia. Skuteczność tej metody zależy od refleksu partnera, ale nie tylko, plemniki są bowiem obecne w tak zwanym preejakulacie, czyli wydzielinie, która pojawia się jeszcze przed wytryskiem. U wielu mężczyzn znajduje się w niej niewielka, lecz całkowicie wystarczająca do zapłodnienia liczba plemników."

Ale szanse na szczęście są malutkie.
 
femme ty to zawsze brutalna jesteś:-p
Mona tak ja napisała powyżej jest to możliwe.

A zaraz wróci mój łobuz, już nie mogę się doczekać:-) przez te 3 dni myślałam, że umre z nudów :shocked2:
 
Witam. Uff. Myślałam że dziś znów dużo będzie do czytania
STEPELEK A u mnie stare czasy:-). Odchudzam się. Dzieci rosną. A jak tam Twoja Mała?
MONALISA WITAJ. KAŻDY STOSUNEK, NAWET W DNI NIEPłODNe MOŻE PROWADZIĆ DO CIĄŻY. A to znaczy że w dni płodne szansa jest jeszcze większa. Dodatkowo powiem że facet nie musi dojść żeby zapłodnic kobietę/dziewczynę. Plemniki znajdują się także w płynie wydzielanym w chwili podniecenia.
 
reklama
niektórzy mężczyźni w ogóle nie produkują ejakulatu[3], a inni nawet ponad 5 ml[2]. Nie zostało dowiedzione, że preejakulat może zawierać plemniki, co umożliwiłoby zapłodnienie nawet, jeśli nie doszłoby do wytrysku. W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów (w których brało udział od kilku do kilkunastu osób) z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle[4] nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości
czyli jest minimalna szansa, ale zawsze jakieś ryzyko jest.

Dziewczyny ja mam tyle nauki, że już nie wyrabiam. W ogóle przez to wszystko nie mogę się skoncentrować bo non stop chce mi się płakać:baffled:
 
Do góry