reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ashera porażka współczuje ci
Maagda no ładnie cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia:-p???:-D:-D:-D:-D
ixidixi No to rosnie brzuszek:-) sliczny
taluś no widac ze potrafilabys pisać o swoim hobby długo ale to dobrze:-):-D:-D
Violett Kochan brzuszek super ale szczerze mówiac wg mnie duży faktycznie:tak::-D:-p i mam prośbę edytuj posty:-)
AgnieszkaCC Jak sknczysz u siebie posprzątaj i u mnie:-p bo ja tak nie lubię sprzatac
 
mam teraz strasznie mało czasu bo mąż przestał zarabiać i musiałam jakoś ratować sytuację więc zaczęłam dawać korepetycje z matmy nie ma z tego kokosów ale u nas z kasą naprawdę krucho więc przydaje się każdy grosz.
Więc teraz muszę pogodzić bycie mamą żoną studentką te nieszczęsne korki i kurs na prawko i dlatego sie nie odzywalam po prostu już mi nie starczało siły ani energii
 
Mi tez sie wydaje ze duzy, ale coz niech rosnie :) Ok bede edytowac, tylko jak jakos wyszlo ze dodalam jeden pod druim :)
kasie no to rzeczywiscie nieciekawei, wspolczuje
 
violett no ja nic nie mówie tez uwazam ze powinien rosnać:-) mnie wyskoczył brzuszek gdzies w 7 miesiacu z tym ze ja nie jestem taka chudzina jak ty:-p
kasie to kicha biedna jestes oby mąz szybko znalazł inna prace albo zeby sie poprawiło u niego w firmie
 
Ale moja mama tez jak byla w ciazy to urusl jej brzuszek mniej wiecej do takiej wielkosci i potem zrobil sobie przerwe i zaczal rosnac tak naprawde na poczatku 5.Wiecmoze ja tez tak mam. Teraz sobie dzidiza przystopuje i potem zacznie rosnac do tej mojej upragnionej pileczki :)
 
no na razie sie poprawa nie szykuje wręcz przeciwnie bo m sie klijęci na korepetyje wykruszają wiadomo rok szklny się kończy matura już tuż tuż nie wiem jak to będzie:(
 
reklama
paula3 głosik oddany
kasie no faktycznie no ale chyba maz nie siedzi na tyłku tylko tez cos stara sie robic??
 
Do góry