reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anetka cudne fotki:)
Ja te fotki skasowałam bo miałam ich ponad 300 a prawda taka, że nikt już nie patrzał na stare fotki, po co więc one. Lepiej miec teraźniejsze:)
 
reklama
Nie no sukienka w kwiatki to nie powinna im się kojarzyć z chłopcem raczej.Nawet jeśli nie wiadomo w jakim jest kolorze.
Ja uwielbiam kupowac Adasiowi zabawne koszulki z nadrukami i czapki. Lubie go jako małego luzaka. Po domu chodzi w spodniach dresowych,a na spacery zakładam jeansy. W domu stawiam na wygode.

Też muszę zrobić porządki w fotkach. I tak pewnie nikt nie ogląda tych starszych. Ja mam koło 100 a i tak wydaje się sporo. Teraz już tak nie pstrykamy.
 
Vegas dzięki;-)
No może i racja. Ja zostawiłam kilka starych takich lepszych, no i będzie miejsce na nowe ;-)

lenka Zuzia na spacerach też zazwyczaj ma jeansy, a w domu niestety musi latać w rajstopach, bo jak ma spodnie i skarpetki to skarpetki ściąga, a nie chcę, żeby zachorowała bo teraz zimno, a tak to bym musiała jej co 5 minut je zakładać :sorry:
 
Hej dziewczyny jako jedna z was (młoda mama) mam ogromną prośbę o wypełnienie ankiety.
Dotyczy ona szkoły opieki nad noworodkiem.
Urodziłam w wieku 19 lat i kompletnie nic nie wiedziałam o noworodkach miałam straszne obawy i lęki. Teraz poprzez ankietę chciała bym poznać wasze opinie. Link do ankiety poniżej

Szkoła opieki nad noworodkiem - TAK czy NIE ? - www.ankietka.pl
 
ooo przypomniało mi się o co chciałam zapytać. o fotelik! wiem ze jest taki watek ale nikt na nim nie pisze i nie uzyskałam odp. młoda waży 7 kg i już prawie nie mieści się w swoim foteliku 0-13kg. czy ktoras z was ma fotelik 9-36? czy jest praktyczny. ja zastanawiałam się nad espiro optima pro 0-25... co Wy na to?


i jeszcze jedno do ilu uzywałyście krzesełka do karmienia? bo młoda już prawie siada i chyba bedzie to nastepny zakup. jaki polecacie?
 
ale naprodukowałyście...:confused2:;-)

ja dzisiaj filmowo.. więc mało się udzielam..
itam nową mamuśke:-)

anetka fajne foteczki:-)

ania ja mam fotelik 9-36 i można go rozkładać nawet do pozycji leżącej , jest przodem do kierunku jazdy , ale u mnie i tak nie mogłoy być inaczej bo mamy poduszki powietrzne z tyłu a jak sa to musi być przodem..
jestem zadowolona .. zaraz dam kilka fotek z czasu jak go zakupiłam to dsobie zobaczysz tu mała wazyła 9,5 kg jak mała miała 6 msc
i żeby nie było sama już siedziała stabilnie bez podtrzymywania od jakichś 2 miesięcy bo to było w połowie maja a siedziała od poczatku kwietnia
tu na zdjeciu nie ma jeszcze wyregulowanych pasów bo to była tylko przymiarka po kupnie , ale jak opuściłam pasy to leżały idealnie na barkach :tak:

DSC05144.jpgDSC05148.jpgDSC05150.jpgDSC05143.jpgDSC05149.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam.
nadrabiam tylko 10 stron wstecz jakby co.
Witam Malwina. SPoro tych Zuż mamy na forum :-D
Zuaa Poproś administrację o zmianę nicka. Bo znając zycie dalej będziemy CIOebie nawywać Zuaa.
Co do ochoty na seks, ja miałam cały czas. nawet kiedy rodziłam żarowałam z S że mi ise chce :-D
Anetka WIdże Zuzia tak samo woła na mleko jak mareczek, tylko że on mówi kako. Gratuluję 6 lat, oby było jeszcze więcej.
Wywołałaś wilka z lasu z ta cisza na forum, oj ty niedobra. I Ty Kamaa też niedobra jesteś.
:-)
Co do ciepłotty wody to ja tez uwielbiam gorącą i dlatego zawswze S sprawdzał czy woda dobra.
Ania9
2 WItaj.


No cóż. Na więcej nie mam czasu. S zaraz do kompa siądzie.
nie piszcie za dużo bo odezwe się dopiero wieczorem.
 
dzieki dziewczyny :)
ViKamciaG a jakiej firmy jest twój fotelik i za ile go kupiłaś jeśli można spytać? bo mi się baardzo spodobał ;p p.s. świetna ta Twoja Wiktoria. mam siostrę Wikę, ale "troszkę" starszą. ma już 10 lat:)
 
reklama
hej
Sorry ale nie dam rady nadrobić...
Witam nową mamusie Ania92 :tak:

Lece w piecu napalic bo kurde sloneczko niby jest ale wiatr strasznie wieje i i zimno brrrrr.:/
teraz postaram sie bycjuz na bierzaco:tak: ;-)

Dzis Miki skonczyl 8 mies... ale zleciało dziewczyny, mówie wam... :no: :-)
 
Do góry