reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

lana ja tez zastanawialam sie chwile ktora wersja poprawna:D
a co do niuni to tez mi sie wydawalo ze dziwna troche byla...cos mi w niej nie pasilo,ale coz. po co ludzie tak robia?
nie wiem co mialam napisac:sorry2:
Amelka ma wirusowe zapalenie oskrzeli. Inhalujemy Ja,dostala syropy narazie ben antybiotyku sie obejdzie jak dojdzie goraczka to wtedy antybiotyk, poszlam na zwolnienie i jestem tydzien czasu w domku i bede Was czesciej odwiedzala i w koncu naciesze sie dzieckiem:-)
 
reklama
No to ciocie kochane witam was ostatnio nie mam czasu nawet na komputer bo widzę tylko muszlę

beta dziś wynosi tam taram tam taram






2889 :-):-):-)



Jutro usg jak bedzie coś fajnego to wam wstawię.

muszę nadrobić tyle stron :szok::szok::szok:
 
Hej laseczki !
Piszę tylko żeby poinformować Was że jestem na bieżąco,czyli czytam Was codziennie wieczorkami a właściwie nockami już.
Jakoś ostatnio nie mogę się wbic w temat.

Mój Z po 2 tyg do pracy poszedł bo był na L4 gdyz chorował a teraz zaraził mnie czego efektem jest to że mam ostre zapalenie oskrzeli nawet śmiać sie nie mogę bo brzmię jak rozrusznik traktora,małemu nadal dokuczają zęby i biedak się męczy.
Nocki przez to mamy tragiczne bo non stop sie budzi i pojękuję.Chcieliśmy przejść na mleko normalne dla dzieci za radą pediatry ,zaczęłam więc mieszać bebiko z naszym mlekiem i niestety zaczęły pojawiać się w okół ust czerwone plamki więc odstawiamy bebiko.Dziwne tylko jest to że Antoś je wszystko normalnie,zupy zaklepywane śmietana i nic mu nie jest a po mleku wyskakuje,już sama nie wiem?
Teraz 29 czerwca mamy w końcu wizytę u alergologa więc zobaczymy co będzie.
Zakupiliśmy małemu w końcu ten rowerek ale jednak wybraliśmy trochę inny niż ten co tu Wam link dawałam,jutro wstawię jakąś fotkę,bo dziś już padam.

Liza Wszystkiego co najlepsze,zdrówka,pociechy z dzieciaczków i kasy! Współczuje sąsiada a nie dało by się tą armatkę na niego tak nacelować?:-D
Lana Julcia urocza!
Kornelinka gratuluję fasolki i czekamy na fotkę
Elwirka co tam u lekarza jak małą?
Ewi jak się czujesz?
A ogólnie do tematu to Antoś też juz zaczyna po swojemu troche gadać ogólnie jestem z niego dumna ale to chyba jak każda mama ze swojego bobo u nas to wygląda tak;mama,tata,baba,dziadzia,ciocia,Ela Macia(Marta),Ojtek(Wojtek),da(daj),nie,ta(tak),nie cie (nie chcę)brrrum brum(auto,lub jechać) ał ał ał (pies) Ał ał ma (psa nie ma) si (gorące)itd...
Co do wypadów do zoo,to do nas24-25 przyjeżdza moja kuzynka z mężem(chrzestnym Antka) i dziećmi ,zostaja na noc a później idziemy właśnie do zoo i lunaparku z dzieciakami.
No to na tyle kurcze ja to jak posta strzelę to szok
 
Ostatnia edycja:
Wityam we wtorkowy poranek.
S dzisiaj wstAwał prdzed 6 to mnie obudził a ja co by ni etracić czasu wziełam sie za ćwiczenia.
Wczoraj do 22 piekłam cynamonki. A naszła mie taka ochota na nie.
Umi Zakładaj mu same spodenki, ędzie większ aoszczędnosc na suchych ubraniach. :-D Kacper kiedyś w końcu załapie, zobaczysz.
Gosia Zdrówka dla Amelki.]
Justyś Dla Ciebie tez dużo zdrowia, a raczej szybkiego powrotu. a dzekuję ze się pytasz. Jakoś lepiej mi, wiiadomo zdarzy sie wpadka, ze coś przekąsze to żołądek protestuje ale potem przynajmneij wiem czego nie jesć.:tak:;-)
 
Hej
To jak sie chwalicie co mówią wasze dzieci to i ja sie pochwale:-p
Starszaki spiewaja piosenke "Zabiore Ciebie w podróż do gwiazd, tylko Ty..." a mikołaj konczy "i Ja!" hahahaha:-D on od jakiegos czasu mówil,"i ja" "i ja" ja niewiedzialam o co chodzi az podsluchalam ich wszystkich:-D mowie wam artysta mi rosnie hihihihhii ;-) a tak to standardowo mówi: mama, baba, dada, papu, papa, E = nie, czasami tata powie:p no i tak to standardy:p pokazuje papa, daje buzi, na czesc podaje rączke. Juz niepamietam co jeszcze ;-) hehe kurza pamiec:p

Dzis wstalismy o 5:30, od dwoch dni tak ma Miki, mam nadzieje ze to chwilowe!
Ale znów zaskoczyl mnie pozytywnie bo od wczoraj je ładnie rano miseczke kaszki i dzis jeszcze pol kanapki zjadl ;-)
Czeka mnie dzis dwie ubianki truskawek do zrobienia... ehhh nie chce mi sie...
I dziś mam znow imieniny:p tak jedno po drugim hihihihi:p

Kornelinka gratulacje!!! :tak:
 
no i spaliłam się ;d idę zaraz myć dwa dywany, i znowu opalanko ;D muszę być czarnaaaaaaa! ;D
AA i do tego " ja bym nie zostawiła" każdy ma swoje zdanie. Rozumiem to , ale niestety. Pracuje tylko moja mama , u mnie w mieście i Radomiu nie ma pracy, a nie chce żeby mama mnie utrzymywała. Ona pójdzie na staż w Pionkach ja jej wyślę kasę i będzie łatwiej a z czasem jak znajdę jakąś na prawdę dobrą pracę i będzie mnie stać na przedszkole to Łucja będzie ze mną,
Umi nawet nie wiem czy nie wiecej w piasecznie znalazłam najtańszy prywatny żłobek za 970 ;/ to mnóstwo pieniędzy.
Liza ja wczoraj zbierałam truskawki u koleżanki na działce . i też mnie później obieranie czekało , paznokcie mam czerwone ;/
 
WITAM SIE I JA:) my nie spimy od 7.30:) zrobilysmy inhalacje a teraz Amelka bawi sie z dziadkiem.
wiec i ja sie pochwale co "mowi"moje dziecko:-)
zapewne nie wie o co chodzi jeszcze,ale jakis czas temu mowilam Wam mowi babababa a teraz baba jak jej daje syrop(niedobry) to wola baba:-D
a dzis rano podchodze do lozeczka a ona tata:wściekła/y:
a robi papa i koci koci lapci:-)ale to tak klaszcze glosno ze jak w nocy sie przebudzi to tak slychac.
Lizadobry Mikołaj:-D
Magda jak ja bym sie chciala opalic :( echhh....
EWI dziękuję kochana :)
kornelinka gratulacje :)
 
reklama
anetka bo w szpitalu była taka pielegniarka, która chodziła co 20 min i przypominała babce z naszej sali ze nie moze karmic dziecka bo " jutro w pół do jedenastej, bedzie badanie":-D Od tamtej pory jak sie ktos Kacpra pyta która godzina to mówi " pół do nastej" ale nie wiem czemu mówi tak jak sie go ktos pyta ile ma lat:-p
gosia współczuje ta pogoda jest strasznie zdradliwa, zdrówka dla Amelki
justyś o ludzie nastepna z zapaleniem oskrzeli, kurujcie sie, zdrówka dla rodzinki zeby juz nikt nie chorował
ewi no robie tak albo same majtki albo same spodenki:-D
Maagdaa kurcze kicha no ale wiesz co słyszałam ze powinno byc dofinansowanie do przedszkola jesli masz z mopsu rodzinne wtedy opłacają połowę stawki stałej moze takie cos jest tez ze żłobkiem? Bo musiałabys Lusie chyba i tak gdzies dac bo twoja ama z pracy by nie zrezygnowała
Liza najlepszego z okazji iienin, przewalone masz:-p jeden prezent na urodziny i imienicy zapewne:-p?
 
Do góry