reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

My też juz po weekendzie.

Szkoda,że tak krótko i znowu do pracy :dry: Pogoda nawet znośna była choć dziś raczej na deszcz się zbiera. Wczoraj była u mnie kumpela,więc się nie nudziłam :-)

Witam nową mamę :-)

CO do wody w uszach to ja po prostu wycieram ręcznikiem. Nie używam patyczków,bo to najgorsze co może być dla uszu:no:
 
reklama
Hejka dziewczyny:)

Młoda jak tam z małym??

Justyś
to dobrze że z małym już dobrze;/ Szkoda że wolne spędziliście w szpitalu... Też byłam kiedyś z małą w szpitalu bo zatruła się smarem z blendera bo nie było widać że się wydostaje masakra;/

eve nie martw się przejedzie jej moja w tym wieku też się ze mną nie chciała rozstawać, zresztą co jakiś czas ma takie akcje;/ nawet na spacer nikt inny nie może jej wziąć;/ śmieszna akcja z psem buhahha już sobie to wyobraziłam jak walczysz z tym pinczerem o Wiki:D:D Jak tam wakacje w Polsce?

Mariolcia
u nas też leje dobrze że nie nastawiłam prania na noc bo bym nie miała gdzie suszyć:) Ja też lubiłam do gina chodzić a szczególnie na USG:)

Liza to masz małego zakochańca w domu:) u nas też weekend szybko zleciał;/ wczoraj leniliśmy się jak nigdy po południu na rower a potem C poszedł grać w piłkę i Dominika mu kibicowała:)

Daffi zdrówka, też tak mam że jak młodą podleczę to ja zaczynam chorować;/

umi ach błogie lenistwo ja rozpoczynam 2 tygodnie od 27 sierpnia wyjeżdżam do rodziców!!:D:D

lolkak
a żeby Ci szybko minęło w pracy:)

Jak już pisałam, u nas leje leje leje;/ a myślałam że wyjdę na spacer. Wczoraj zostałam sama w domu to chłopak miał pod domem wypadek na motorze;/ nawet nie za bardzo głośno było a że oglądałam serial to nawet nie wyjrzałam bo myślałam że to jakiś samochód się popsuł;/ A tu walą do drzwi jakieś laski czy mogą motor zostawić bo kolega miał wypadek karetka go zabrała, no dobra potem jeszcze po dokumenty wrócili i koło 22 ten chłopak przyjechał ręce obandażowane od pacy po barki jensy rozerwane i w ogóle wystraszony czy może na noc motor zostawić bo nie jest w stanie nic zrobić i tak mam w garażu srebrnego ścigacza:) No i dziś szara rzeczywistość zostałam z dwojgiem dzieci C z siostrą do Białej pojechali na jazdy jutro znowu ma egzamin trzymajcie kcuki może już to się skończy , zupaka się gotuje, tylko trochę poogarniam bo 3 osoby nie brudzą tak jak 6:D
 
Hej... ;-)

Rafałek nie ciągnie uszka :-).
Wytarłam mu ręczniczkiem i leciutko patyczkiem . :-);-)
I na w przeciągu nie był.

A teraz lezy o 8smej nie śpi. Ta pogoda tez go dobija. ;/
Ja to bym najchętniej poszła spać;-)
 
Patrze że nie tylko u mnie taka kiepska pogoda że najhetniej nosa by sie nie wystawiało z domu :-(. wekeend taki fajny był i znowu się robi szaro.

U mnie mała ma troszke ponad rok a wczoraj jej dziadkowie kupili takiego koguta co sie pcha a on macha skrzydłami i gdacze to wystraszyla sie jego ale po nocy jak wstała próbowała sie nim bawić więc moze dziadkowy prezent jednak przypadnie jej do gustu :-p
 
Ja sprzątnełam chalupke, zrobilam obiad, kluski sie konczą gotowac i widze ze gaz sie konczy! Ale ja mam pecha no.... fakt ze obiad choc bedzie zrobiony;/ a tak to bede czekac na M dzis moze jeszcze uda mu sie kupic, zalezy o ktorej skonczy ;] a jak nie to jutro rano dopiero;]

mloda to dobrze ze z malym oki;)
kasiek hehe u nas dom w sumie sie nie pobrudzil, m mi pomagal go ogarnac jak dzieciaki nabrudzily wczoraj :-)
Lolkak, umi i jak w pracy? ;-)

Pogoda ok. nie pada, slonce i chmury;-)
Miki spi od 10:45.
 
Kurcze słońce wyszło a mój młody w kaloszach poszedł:/ eh... zaponiałam mu dać adidasów do babci, biedak mój.

kasiek88
trzymam kciuki za egzamin, a co do wypadków ja czoraj była wiadkie jak gosc przejechał na wprost przez rondo i dachował, myslałam, że jestem w jakimś kiepskim filmie przez chwile, albo ze mam zwidy jakieś. Widok okropny...
młoda i widzisz czasem zdarzy sie ze uszy sie zamocza, wazne zeby nie zawiać:-)
rybkabial Powiem ci że mój kacper to tez kiedyś cos dostał nie pamietam juz co trząsł sie i płakał na widok tej zabawki własnie coś grającego, a po tygodniu sie z nia przeprosił i ładniee sie bawił
liza niby kilka dni a ja wypadłam z obiegu:-D. Miejsca sobie znaleźc nie moge:-p
 
Umi może nawet lepiej że poszedł w kaloszach pewnie i tak znajdzie jakos kałuże w którą będzie mógł wdepnąć :-p.

Wyglądam przez okno i do Białegostoku też dotarło słońce :D hura. wygląda nato ze trzeba sie przenisć do ogródka
 
reklama
Dziewczyny dajcie mi kopa, bo znowu się rozleniwiłam i tu nie piszę :dry:

mlodamamusia i jak Rafałek? Od tej wody to mu się nic nie stanie ;-) a patyczka nie wkładaj, bo mu dalej popchniesz, wytrzyj tyko i już ;-)

kasiek współczuję pogody, u nas dzisiaj upał :-p

Daffi ale Julcia jest śliczna :tak: wydaje się bardzo wysoka, ile ma cm? ;-) jest bardzo podobna do Ciebie.
Fajny masz suwaczek :-) też miałam podobny niedawno :tak:



U nas nowego nic ;-) Zuza szoguni tak jak szoguniła :-p wredota z niej straszna :rolleyes2: ostatnio sobie uzbdurała słowo "bić". Poszła do mojego taty i mówi "tata bije mame, mama bije Zuzie" i ciągle to powtarza "bije mame, bije tate, bije wujka, bije dziecka, bije Lune" nie mam pojęcia co jej się ubzdurało :dry: nigdy w życiu nikt jej nie uderzył, nawet nie wiem czy ona wie co to te "bić" oznacza... chyba, że z głupich bajek się nauczyła.
Kurcze, ktoś by usłyszał i by pomyślał, że jakaś patologia u nas, wszyscy się biją :dry: bo niby dziecko zawsze mówi prawde :-p mi się chyba kłamczucha mała trafiła :-D

Dawno żadnych zdjęć nie pokazywałam. Tak teraz wygląda moja pannica :-):-)
Zobacz załącznik 382069
 
Do góry