reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Milena- ojj tak wtedy nie chcialam rodzic, ale teraz juz chce;-) I tak jak piszesz, moze faktycznie juz sie robi jakies rozwarcie? Kurde nie wiem.. Nie chce panikowac I jechac do szpitala za szybko bo po co znowu tam siedziec bezsensu jak ostatnio..;/ Jedynie sie boje za pojade za pozno do szpitala.. za pierwszym razem w 31 tyg jak mialam te skurcze to bolalo jak przy okresie I myslalam ze to nic, a to sie okazalo ze tak sie porod zaczyna a mnie to nie bolalo:p Treaz mam jakies skurczyki no ale niektore mocne, inne nie.. Ciagle niby chce mi sie siku ide a tam nic nie leci nawet;/ Szykuje sie malenka pewnie, bo jest spokojna.. musialam ja dzis budzic zeby sprawdzic co u niej;-)
 
Nonek uroki ciąży .. Choć ja zachcianek nie miałam .. No nie licząc kilograma śliwek dziennie ; PPP
Madzia Znaczy no jak nic poważnego się nie dzieje to nie ma sensu . ja jak pisałam z rozwarciem chodziłam jakiś czas ... Może jakieś przytulanki ? Czy dłuższy spacer jak pogoda pozwala ?? Szykuje się niunia , do wyjścia na nasz świat ... Co jak co ona też musi się do tego przygotować nie tylko my- mamy ; )))

Moja Natalia już próbuje mi pełzać .. siedzi z metr ode mnie na łóżku i doskoczy do mnie hehehe
 
Milena- noo na spacer to ja od wczoraj sie wybieram, ale wczoraj tak wialo ze brrr a dzis.. pada snieg.. masakra jakas..;/ Tulaski nic nie daja hehe:p Najlepiej by było zeby dzidzia konkretnie dawała znac hehe:p "Mamo dzis wychodze" :D Ojj Milena patrz jak ten czas leci dopiero co Natala sie urodziła a tu juz taka spryciula.. zaraz zacznie, raczkowac, chodzic, I bedzie coraz bardziej samodzielna;-))
 
magda0109 ja pamiętam, że też już pod koniec ciąży nie mogłam się doczekać aż Ola będzie z nami :) chyba każdy pod koniec ciąży tak ma. Mojej siostrze został jeszcze ostatni miesiąc ciąży i ona i ja już się nie możemy doczekać

Milenaaaa piękne uczucie patrzeć jak małą się rozwija i przechodzi przez kolejne etapy :) jeszcze trochę i będzie Ci uciekać równo :)

U nas szaro buro i ponuro i na dodatek jeszcze mokro aż z domu nie chce się wyjść, nawet w domu nie chce mi się nic robić :)
 
Japaneczka- to fakt ze sie czeka, zwlaszcza jak juz ostatnie dni.. albo tak jak ja mam juz dosc bo albo sie zaczyna albo nie.. skurcze mam co jakis czas, brzuch I krzyz boli a nic dalej sie nie rozwija wiecej..
 
Helloł, byliśmy dziś na pierwszej wizycie lekarskiej, Niuniek ładnie przybiera na wadze, dziś kończy 2 tygodnie i waży 4,200g, Złote dziecko potrafi przespać od 12 do 5:30. Ja dziś w nocy miałam gorączkę 39,1 teraz utrzymuje mi sie stan podgorączkowy 37, źle sie dziś czuję, ile czasu może utrzymywać się krwawienie po porodzie?
 
Krwawienie moze utrzymywac się 6 tygodni. Gorączka może być od piersi, pilnuj żeby nie były przepełnione i czy nie masz twardych zgrubień, jeśli tak to rozmasuj sie pod ciepłym prysznicem a na koncu przyłóż zimny kompres i pij szklankę herbaty z szałwii.I najlepiej jak mały by jak najczęściej ściągał nadmiar pokarmu.

Super ze Natalka już próbuje raczkowac:-) gratulacje, Mój to grubasek 11 kg i za ciężko mu. Siedzi stabilnie i się kula a pozatym nie ma szans. A Natalka gaworzy ? bo u Nas cisza, zdarza sie tylko "tata" ale Marcelek ma wade wrodzoną słuchu.
 
Bardziej nazwała bym to pełzaniem a nawet próbami z wszystkich sił żeby dostać się do mamy , niż raczkowaniem ;-) Jak ją tak położę na łóżko żeby raczkowała to odkopuje się nogami ale twarzy nie podnosi - wygląda to prze śmiesznie , jak struś hehehe. Gaworzy '' DADA, MAMA- ostatnio coś rzadko , BABA- ulubione słówko , TA , i czasem wyrwie TATA '' Co synek ma z uszkami > czemu ? przykro mi .

INKA ja krwawiłam z 7-8tygodni aż .
 
reklama
Julka je jabłko... łyzeczka ;]

krawienie moze sie utrzymywac do 6 tyg. ja silne miałam tylko przez tydzien pozniej słabiutkie ;]

pod koniec ciazy tez nie moglam sie doczekac kiedy wkoncu sie urodzi . chyba z milion razy ukladalam ubrania itp..
 
Do góry