reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam wszystkie mamuśki:):) Mogę do was dołączyć??
Witaj opowiedz nam coś o Sobie ;)) Masz dzidzie czy oczekujesz ??
Magda Mnie tak w pochwie kuło przed porodem chyba ..

Ja na chwile bo dziś P nie ma a przyzwyczaiłam się że ma mi kto pomóc rano przy sprzątaniu itd. :-D:-D
Wstaliśmy o 6 , starłam kurz , podłogę i kuchnie pomyję jak będzie mieć drzemkę - strasznie dużo Uwagi już Natalia potrzebuje .
No i zawitało u nas słoneczko , co prawda jeszcze super ciepło nie jest , ale aż lepiej patrzeć jak błękitne niebo nad głową :tak::tak::tak:

23may No jasne że sie umówimy ..

Ok uciekam przebrać Natkę bo sama herbatkę piła i cała mokra hahaha
 
reklama
Mirabelka zdrówka dla Niki:)

Magada
no ale na porodówkę to już mogłabyś iść;P

Angelik
a witaj:)

Moja dzisiaj pomaszerowała w koońcu zadowolona do przedszkola;)
 
u nas trochę pochmurno, mam nadzieję, że padać nie będzie bo deszcz zapowiadali...ale słoneczko delikatnie wygląda za chmur więc chyba nie będzie źle

Kurdę muszę iść za p-le zapłacić a nie chce mi się.

Angelika witaj, jestem Aśka, mam 25 lat i 2 dzieciaczków
Magda na końcówce też miałam dużo śluzu ale dało się jakoś wytrzymać. Daj znać jak po wizycie
Paulina powodzonka na szczepieniu
Milena no to teraz będziesz musiała się odzwyczaić od pomocy P. jak pójdzie do pracy
Kasiek fajnie, że córa z chęcią poszła do p-la
 
Asik No trzeba będzie się odzwyczaić ..Troche czasu siedział w domu .. A teraz pojechał o 5 już ... Ale bynajmniej zarobi , zawsze będzie wiecej ;-)
Córka Kasiek zawsze chętna do przedszkola :tak:

Mój diabełek śpi w końcu :happy:
 
Hejka

Mirabelka super ze sie ukladai zdrowka dla malej, juz te choroby mecza wiekszosc dzieci :p
asik, paulina a co poradzic... taki czlowiek, na sprawie tlumaczyl ze nie odwiedza dzieci by nie bylo czegos takiego ze dzieci mowia ze przezemnie sie rozpadlo, a córka na poczatku i tak mi to powiedziala... coż, najmlodszy to go nie pamieta napewno, a starszaki wiedza ze tata jest ale nie przyjezdza... co do kasy to placil mi najwiecej 500zl miesiacznie - a raz nawet 300 :p a teraz sad przyznal mi 1000zl i zobaczymy kiedy zobacze te pieniądze - bo rozwod byl teraz 28 marca. czekalam 7mies na sprawe, masakra...
Magda moze to resztki czopa :)
kasiek fajnie ze mala pomaszerwala do szkoly hehe :)


U nas znow sloneczkooo i super jest, mlody idzie zaraz spac i po obiedzie wyjdziemy na dwor obowiazkowo :tak:
 
Liza faceci czasem są beznadziejni. :crazy:

ja chyba dzisiaj pójdę do znajomej.. nie chce mi się samej siedzieć. K. zostawił dzisiaj nóż na brzegu stołu :/ Musiałam Małej zabrać i się wściekała..
 
My juz po :) 8600g i 68cm. Przy szczepieniu Nikola nawet nie zaplakala, tylko krzywo popatrzyla na pielegniarke:-D Taka grzeczna w wozku byla ze nawet do bankomatu poskoczylam i do warzywniaka :szok:

Milena u nas sloneczko i cieplutko, az 6 stopni :)
 
Witam się wiosennie, u mnie cuudowna pogoda,cieplutko, słonko świeci :-)
Magda pewnie już się doczekać nie możesz,niech Mała już wyskakuje, szybkiego porodu życzę.

Ale ten czas leci, Miron z dnia na dzień jest coraz inny. Nocki spokojne obudzi się góra 2 razy. E do wieczora w pracy a jak wraca to nie da mi się do Małego zbliżyć,sam wszystko robi :D

DSC01016.jpgDSC01054.jpgDSC01057.jpgDSC01043.jpg
 

Załączniki

  • DSC01016.jpg
    DSC01016.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC01054.jpg
    DSC01054.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC01043.jpg
    DSC01043.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC01057.jpg
    DSC01057.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 30
Inka o jaaa :D Jaki slodziak... Kiedy moja Nikola byla taka malutka, masakra :)


Moj ludzik Michelin wlasnie zaczyna 3 godzine snu.. Chyba szczepionka dziala..

EDIT:

Wlasnie przekladalam sobie recepte na zelazo i skierowanie na morfologie. Patrze a tam zamiast "NIKOLA" oczywiscie "NICOLA". Niby C poprawilam na K, ale i tak sie wkurzylam ;/ w urzedzie nam "Nicole" wpisac nie chcieli, ale z tego co widze "Nicola" juz prawidlowo..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moja córka od września idzie do przedszkola:tak: już nie może sie doczekac, ciągle bierze na dwór plecak i mówi ze idzie do szkoły. Bo ja od września do pracy :-) Wczoraj Emilka popisała mi wszystkie ściany brązową świecówka:wściekła/y:
 
Do góry