reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiek, zazdroszczę urlopu nad morzem, fajnie że zadowoleni z wyjazdu :)
Dominisia, super że już się urządzasz :)
Paulina, szerokiej drogi :)

również witam nowe mamy :))

Ja dzisiaj ogarniam mieszkanko, wczoraj cały dzień po za domem, byliśmy spacerkiem na cmentarz... ok 10 km w takie słońce... postanowiliśmy z mamą że u taty zrobimy mały ogródek koło pomnika, dzisiaj jest za gorąco, może w środę coś tam porobimy :) później Oliwier spał na dworze, obiadek w domu, znowu na dwór... o 18 byliśmy w kościele... masakra, musiałam Oliwiera na silę trzymać :/
 
reklama
Witam wszystkie mamy

U nas średnio. Anula nadal ma gorączkę, jeden plus, że już nie tak wysoką. Byłyśmy u lekarza i dostała skierowanie na crp.

Ale, ale teraz ją oglądam w domu, a ona dostała jakąś wysypkę na plecach. Może to trzydniówka? ale ona gorączkuję 7 dzień... :crazy: chyba poczekam do jutra, bo i tak jutro rano jedziemy na badanie to najwyżej pokażę ją lekarzowi. No, ale jak to coś poważnego? Dlaczego ja nie jestem Panią Doktor!
 
Cześć laseczki;-)

Witam nowe mamusie;-)

Nie mam siły na odpisywanie.. Damian od piątku budzi się spocony ( w pokoju mamy 29st:szok:) co chwile w nocy i popłakuje. Wypije prawie 200 ml wody i zasypia. W dzień też chodzi marudny bo nie dość, że upały to mu zębiska idą

Na weselu było super:tak: bawiliśmy się do samego rana, jedyny minus to, że na drugi dzień mega nogi bolały
 
Czeeeeesc;)
Powrócilam ja;)
W sobote wrocilismy z Polski. I na wstepie od razu mowie, ze to byly NAJGORSZE wakacje w Polsce;/ przez moją swietna tesciowa...;/;/!!!!!!!

A poza tym ochrzcilismy Majcie. Byla na szczescie grzeczniutka w kosciołku, wszystko przespala tylko nad chrzcielnica bardzo slonko swiecilo I sie zdenerwowala bo nie lubi slonka prosto w oczka;)
Hmm przy okazjii chrztu wymyslilismy sobie ze za rok bierzemy slub:D prawdopodobnie 02-08-2014 :p A cooo:p
I przy temacie slubu juz tesciowa tez swoja morde udzielała I moją mame probowala ustawiac I nakazywac co do slubu.. Niech ona sie bujaaaaaaaa.
Dzis dzwonila do T bo ja wczoraj na Skype nie odbieralam od niej ani jej nie odp to zadzwonila sie pozalić:D
Zaraz pewnie tez wlezie I tez nie bede odbierac, napisze ze mała usypiam bo T poszedl oprowadzic po centrum mojego brata bo przyjechal chlopaczek do nas na wakacje;)
O polsce nie bede opowiadac bo to szkoda słów I moich nerwów:p Jedyna sytuacje ktora teraz wspominam ze smiechem to jak sie darlam na jego mame w miescie bo juz mnie tak podk*****a ze nie patrzalam ze ludzie chodza I sluchaja, dalam jej rowno do wiwatu:p
Nie bede sie uzeraz z nia I pozwalac zeby wlazila mi na glowe bo ona tak chce bo jest madrzejsza I wie lepiej. Niech sie pocaluje w zad!! :):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Aaa wlasnie ktore zęby wychodza najpierw u dzieciaczków?? Maja tak sie zaczela slinic, do tego jak dorwie coś w łapke to jak lew sie rzuca I pcha w dzioba:)

Moje dziecko wreszcie polubilo hustawke:D Kurde wczesniej jak ja wkladalam to tak sie Darla jakby jej krzywde robiła;) a teraz sie buja I łapie muła bedzie pewnie zasypiac zaraz;)

Dzis poszlismy umowic ja na szczepionki a pani w recepcji mowi ze mozemy poczekac 30min I dostanie dzis no to od razu dostala I spokoj. Biedula plakala bo znowu byla pigula ta wstreciucha;/

Okk narazie koncze. Bede teraz juz na biezaco;)
 
hej. Dawno mnie tu nie było bo nie mam kompa niestety kiedy chce.
Kubulek w czwartek miał szczepienie wazy 11,100. Zaraz bedzie rok i 2 miesiące raju jak to leci. Biega sam już się za rączkę nie trzyma:-D

Teściowa naleśniki smaży ale kurde grube i tłuste że szok blee. i małemu je chciała dac do jedzenia na noc. I się obraziła bo zabroniłam ;D

W dzień 45 stopni na słońcu a w cieniu ok 40 też. duchota ze szok kubulek marudzi całymi dniami. Postaram się wpadać częściej ale nie obiecuję mam nadzieje że nie zapomniałyście o mnie :tak:
 
Dominisia to na pełnych obrotach:)

Paulina to udanego wyjazdu i czekamy na foty:)

Jagoda
bidulka mam nadzieje że jej szybko przejdzie...

Asik
super że się wybawiliscie;) No niestety gorąc nawet w nocy:/

Magda to się nawkurzałaś... Szkoda bo tak czekłaś na ten wyjazd ale dobrze że nie dałas się teściowej:) Super foty ze chrztu:) I gratulacje decyzji o ślubie bliśko mojej rocznicy ja mam 7 sierpnia;) A co do ząbków najczęściej pierwsze jedynki wychodzą ale to oczywiście od dziecka zależy moja nie miała długo ale wszystkie naraz jej wyszło najpierw 4 potem chyba 6 w jednym czasie ale jakos nie specjalnie doskwierało jej a śliniła się od 4 miesiąca a pierwsze zęby na 11 miesiąc wyszły:p

Papitka
ale zleciało!!!

Oj ja dzisiaj walizki rozpakowałam ale taka duchota nie nie miałam siły jutro trochę chłodniej ale jak na długfoterminowa patzre to do połowy sierpnia koło 30-33 stopni przynajmniej u mnie
 
asik, szkoda że tak wszystko na raz i zęby i upał... oby się ciut chłodniej zrobiło...
magda, super że już po chrzcinach :)
z teściową niezłe przeboje...
Papitkaa, takie naleśniczki to na śniadanko były by dobre... a nie na noc :)
ale babcie tak lubią tuczyć :)
kasiek, jak u ciebie takie upały, to u mnie też będą :)

Dzisiaj w domku siedzimy, na dwór wyjdziemy może popołudniu...
na obiadek mamy wszystko z cukinii, zupa krem i cukinia faszerowana mięsem z sosem.
 
reklama
Magda szkoda, że teściowa popsuła ci wakacje. I gratuluje decyzji o ślubie a data świetna- my też braliśmy 02.08 tylko, że w roku 2008;-)
Papitka fajnie, że zajrzałaś. Co do naleśników to moja babcia robi takie, że aż tłuszcz z nich cieknie:baffled:
Kasiek no u nas też takie upały, chociaż dziś w nocy burza była to się trochę ochłodziło- ok. 25st jest
Mariolcia narobiłaś smaka tą cukinią faszerowaną

U nas bez zmian, nic się nie dzieje.. mały marudzi ciągle, Oliwia szaleje od rana do wieczora na dworze. Od paru dni chodzę jakaś zamulona, ciągle bym spała:confused2:
 
Do góry