reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

reklama
Ja do kompa siadam tylko z doskoku zabrałam się już za świąteczne porządki wrrr... drugi dzień walcze z kuchnią a jeszcze końca nie widać, jak ja to uwielbiam :sorry2: jak najszybciej chce to mieć z głowy :tak:


A gdzie reszta Weteranek? odzywać się babolce ;-)
 
hejka:-D

kamiśka, wampi u nas też sprzątaniowo, ale wolała bym już mieszkać u siebie i mieszkała bym gdyby nie to że kolesiowi się maszynka do cięcia płytek zepsuła i łazienki wyłożyć nie może:-p kurde sra nam się z tym domem tak że szok:-D niedługo jadę przymierzyć finalnie zrobioną kłeckie ślubna!!!:-D:-D:-D ale znowu wolała bym jechać od nas z domu niż z tąd:-p do tego Oliwson zakatarzony:-( a Ala mimo że na bosaka pomyka zdrowa!
 
Hej

U nas tez sprzatanie ale to w sumie ja sprzatam caly rok to jakos nie widze roznicy na swieta czy nie... :p

snoopy własnie kiedy slub macie?
 
reklama
Do góry