reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MNIAM_MNIAM-wszystko o jedzeniu naszych szkrabów

Agatko z tym libnczem to chodzilo mi o to ze pamietam ostatnia awanture tutaj i nie chcialam wzbudzac kolejnej!!:-)
Ale dziekuje ze napisalas mi co Twoja mlodziez juz je bo utwierdzilas mnie w przekonaniu ze to juz czas!!!:-):tak:
ja tez na poczatek zamierzam sama mu gotowac, bo w sumie co tu gotowac, najpierw musze podac mu pojedyncze skladniki pozniej zacznie sie prawdziwe gotowanie!!!:tak::-p
ja zaczynam od warzyw, bo sie boje ze jak dam mu owocki, ktore sa slodkie to warzyw nie bedzie mi chcial jesc. WE'LL SEE
 
reklama
My też już powoli zaczynamy się zajadać,tartym jabłuszkiem tartą gotowaną marcheweczką a dzisiaj kupiłam słoiczek z hippa kaszka manna waniliowa na dobry sen i też młodemu posmakowała :-). Ale oczywiście dostał tylko odrobinkę :-). Ale jak na razie mu nic nie jest więc jest ok :-).
 
Ziemniaczek zaliczony, obylo sie bez zadnych bolow i tym podobnych,Olaf jadl rano pyrka i poki co jest wszystko w porzadku:-):-)
Nie powiem zeby jak na pierwszy raz baaardzo mu smakowalo, wiecej plul i sie krzywil niz przelknal, ale jutro proba numer dwa tez z ziemniaczkiem, zobaczymy moze jutro bedzie lepszy!!:-)
poki co ziemniaczek jest swietna zabawka!!!:-D
 
Dziewczyny mam pytanko.
Jak dawalyscie swoim pociechom pierwsze produkty to jak dlugo dawalyscie jeden produkt?? I czy pozniej dawalyscie inny tez sam?? Czy juz moze mieszalyscie z poprzednim??
Bo ja cholercia nie mam bladego pojecia jak mam zrobic...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Czy jak juz bede wiedziala ze z ziemniakiem jest ok i bede chciala dac marchewke, to czy mam ja dac sama, czy zrobic papke z ziemniaka i marchewki....
Pomozcie, plizzzz....
 
Kejt, najpierw spróbuj samą, potem możesz równie dobrze dodać ryżu czy ziemniaka... ja jutro chcę małej przyrządzić marchewę właśnie z ryżem, zobaczymy, co z tego wyniknie, kupiłam olej z pestek wingron i jak będzie spac, to się będę w to paprać... ;-) i zobaczymy, choć nie spodziewam się rewelacji jak na 1 raz;-)
 
A ja przez ostatnie 3 dni raczyłam moją małą jabłuszkiem ze sloiczka Hipp i było rewelacyjnie mała jadła ze smakiem chociaż minki robiła różne.To był jej pierwszy posiłek oprócz mojego mleczka.
 
Michasia je na razie kaszkę ryżową, kaszkę kukurydzianą i czasem puree z marchewki, wszystko robię jej sama i jak dotąd bardzo jej smakuje.
 
My też już powoli zaczynamy się zajadać,tartym jabłuszkiem tartą gotowaną marcheweczką a dzisiaj kupiłam słoiczek z hippa kaszka manna waniliowa na dobry sen i też młodemu posmakowała :-). Ale oczywiście dostał tylko odrobinkę :-). Ale jak na razie mu nic nie jest więc jest ok :-).

Nie wiem jaki przyjelas standard co do glutenu. Ale ja bym proponowala serie na dobranoc ale robiona na ryzu, a nie na kaszy mannie, bo ona zawiera wlasnie gluten. Wg mnie, nasze dzieciaczki, sa jeszcze ciut za male, ale to tylko moje zdanie. Zrobisz jak uwazasz :-)
 
reklama
Fakt, z glutenem trzeba uważać.
Jednak kaszki manne oraz przysmaki na dobranoc na tej kaszce (przeznaczone dla niemowląt po 4 miesiącu) nie zawierają glutenu.
Orientowałam się :happy:
 
Do góry