reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moderatornia

kto powinien byc moderatorem forum grudniowek ??

  • mea

    Głosów: 36 83,7%
  • ktos inny ... kto ??

    Głosów: 7 16,3%

  • Wszystkich głosujących
    43
reklama
Po pierwsze jako przyszly moderator (bo nie wydaje mi sie ze dałaś szansę innym) powinnas od poczatku wykazać sie wiekszym zaangazowaniem w swoj dział ... troche twórczości nic nie zaszkodzi bo taki plagiat nie ładnie wyglada... pewnie sama dobrze wiesz o czym mowa ... a po drugie czy nie głupio jest wystawianie Sondy Czy mam byc moderatorem? :) troche samolubne moim zdaniem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja Wam powiem szczerze, że mod nie ma tu dużo do roboty w tym dziale :p co innego w wątkach głównych, sama jestem modem na kilku forach i aż jestem zdziwiona tym spokojem tutaj :) nikt Nam postów nie kasuje, nikt nie przenosi nie zaznacza na czerwono edycji :p i nie gania za nabijanie postów które czasami jest a czasami nie jest nieswiadome :)
 
Do góry