reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja córka wpada w histerie

Czy jest tu jakaś mama, której dziecko buntuje się, wpada w histerie, na wszystko odpowiada nie. Moja córka płacze bez powodu, nie słucha się w ogóle, na wszystko reaguje płaczem, histerią, nawet do lekarza jak idziemy to jest problem bo jak ma ją zbadac to jest płacz i buntowanie. Mamy pomóżcie:no:

Histeria może oznaczać, ze twoje dziecko ma problemy z radzeniem sobie z emocjami- tu niezbędna jest wizyta u psychologa. Może być też tak, że dziecko sprawdza na ile mu się pozwala i wykorzystuje każdą sytuację twojej uległości. W takim wypadku nie powinnaś dać dziecku po sobie poznać, że mu ulegasz, nie reaguj na krzyki, spokojnie acz stanowczo odpowiedz: „do mnie się nie krzyczy, ze mną się rozmawia”. Dobrze byłoby zwrócić uwagę skąd dziecko czerpie wzór takiego zachowania, może jest to jakiś inny przedszkolak, który dostaje od opiekunek wszystko czego chce, gdy tylko zaczyna wrzeszczeć...
 
reklama
Do góry