reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

WINKI ja wlasnie taka wieze chce kupic jak wy Macie clowna tylko inny wzor ;-) przez pewien czas to byla ulubiona zabawka Macka i mysle ze Kubie tez spasuje.

Jak chodzi jeszcze o zabawki dzwiekowe to nie mamy ich duzo. W wiekszosci wyjete baterie i wlaczamy je sporadycznie. Pamietam ze mnie najbardziej wkurzal pchacz Macka. Taki glowsny byl ze miala ochote go wywalic przez okno. Na szczescie szybko sprzedany. Heh a mamy takiego sasiada ktory na swoje dzieci sie wkurza o kazdy dzwiek. I popsul specjalnie melodyjki im w zabawkach, wiecie :p najpierw im nakupil zabawek dzwiekowych fisher price zeby potem zniszczyc.
W temacie dziweku to widze ze Kuba bardzo lubi bawic sie np bembenkiem, paleczkami grzechodzacymi, i generalnie tymi zabawkami w ktorych sam moze stworzyc dzwiek
 
reklama
winki - no właśnie, same zwierzęta nic naszym dzieciom jeszcze nie mówią, dlatego farma jest fajna, bo w niej wydają dzwięki po naciśnięciu, a takie zabawki mój syn uwielbia, u mojej siostrzenicy spędza długie godziny na zabawie domkiem dla lalek, którego sprzęty wydają dźwięki.
 
Syl- zgadzam sie. Właśnie dlatego je schowalam. Mamy zoo z little P i je zostawiłem ze zwierzatkami. Bo tam guziki i wydają odgłosy zwierząt. Choć jak słyszę tamtejsza papoge to mnie skręca. U nas wciąż kroluje szafka z garnkami , garnki z których można ściągać pokrywki , coś wkładać i zamykać by potem znowu otworzyć.
 
Winki superowe te drewniane zabawki:tak:
agalodz fajną będzie mieć zabawę Wojtuś tymi autkami:tak:

ja wczoraj zamówiłam w Empiku.com 11 książeczek wierszyki, rymowanki, wyliczanki, bajeczki,


dziś byłam w Pepco było mnóstwo zabawek, były też drewniane ale nie mogłam się zdecydować i nic nie kupiłam:no:

ale wypatrzyłam i kupiłam fajnego konika Retro coś takiego

p1019151.jpg
 
Ostatnia edycja:
Tak jak wspomnialam na ogolnym kupilam w Biedronce mikrofon grajacy dla Kuby :tak: bardzo fajny.... Ale powiem Wam ze te ksiazeczki co od dzis sa w Biedronce z dzwiekami wlasnie (zwierzeta oraz pojazdy) tez sa fajne dosc tylko ze kurcze byly same wadliwe egzemplarze :-( Kartki sklejone klejem.... Ale moze sie wybiore do innej biedronki jeszcze zobacze....
 
Dziewczynki, ja sie pochwale, ze kupilam wlasnie Mii skorzane kapciuszki (zdejmuje sobie wszystko ze stop: skarpetki, nawet takie kapcie skarpetkowe, ale moze tego nie bedzie zdejmowac...):
 

Załączniki

  • $(KGrHqJ,!p!FBd9r9sJkBQkRk9Fcb!~~60_12.JPG
    $(KGrHqJ,!p!FBd9r9sJkBQkRk9Fcb!~~60_12.JPG
    38 KB · Wyświetleń: 77
mary beth fajne :tak: Ja wczoraj zabralam kube na spacer w butach i to byl totalny niewypal - on i tak chcial siedziec na ziemi i ani jednego ktoku nie odwazyl sie w nich zrobic. No wiec czekamy ;-)
 
reklama
Nimfi - Mia tez jeszcze nie umie chodzic w zimowych bucikach. Robi takie wielkie kroki w nich! :-D Ale generalnie po prostu im chyba niewygodnie w takich butkach jeszcze...
 
Do góry