reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja Julka juz jest z nami :)

dorka86

czerwiec 07
Dołączył(a)
23 Grudzień 2006
Postów
72
Miasto
londyn
czesc dziewczyny
dawno mnie juz nie bylo
ale musze sie pochwalic, moja coreczka juz jest z nami. urodzila sie we wtorek o 2.59. wazyla 2.200kg ma 48cm
porod przebieg "ksiazkowo" jak to mowila polozna. Julka tez zdrowiutka. i wszyscy szczęśliwi :)
 
reklama
Dorka to cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:laugh2::-D:laugh2::laugh2::-D:laugh2::-D
Az mnie ciarki przeszly!
Corcia przepiekna,gratulacje...teraz tylko zyczyc wam szczescia...
Ohh ale Ci zazdroszcze juz mozesz tulic swoja kruszynke...ciesz sie tymi chwilami!!!

Jeszcze raz gratuluje i sle wielkie buziaki dla malenstwa:tak:
 
Wow, wracam po tygodniu a tu takie newsy.
Gratulacje!!!
:-D ale fajnie zaczęło się :-D.
 
Az mnie przytkalo z wrazenia:-D OGROMNE GRATULACJE!!! Dorka.
A coreczka wspaniala:-)
 
dorka czy możemy liczyc na relacje z porodu? w wolnej chwili oczywiście:D wiesz my jeszcze w w iekszości zielone chetnie przyjmiemy nauke wynikająca z twoich doświadczeń:tak:
 
Dorka, to nas załatwiłaś!!! My tu stawiamy zakłady która pierwsza, a Ty jakby nigdy nic poszłaś i urodziłaś:-D:-D:-D
Serdeczne gratulacje - córcia śliczna i taka maleńka... cudo po prostu.
 
reklama
Dorka przeogromniaste gratulacje
dla dzielnej mamusi i Julki
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Julka witaj na swiecie:-):-):-)
badz oczkiem w glowie dla swoich rodzicow

p.s. teraz czekam na moja Julke:-D:-D
 
Do góry