reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

moje dziecko ssie palec - co robić?

anetah

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Kochane mamy moja córeczka ssie palec a dokładnie dwa. Ma 13 miesięcy. Poradźcie mi proszę jak odzwyczaiłyście swoje dzieciaczki takich nawyków.

reklama
K

kaderka

Gość
Mój syn ma ponad 3 lata i dalej ciąga dwa paluchy:tak:, nie wiem czy jest jakaś skuteczna metoda, żeby go od tego oduczyć

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
a próbowałyście tych lakierów co się maluje paznokcie by dziecko nie obgryzało paznokci?
Jak possie taki paluszek to może nie zasmakuje jej/jemu ?

olinda

Mama Oli i Olivki
Miasto
Wymondham
Rozwiązania
0
WITAM WSZYSTKICH :-) JA MOJEJ CÓRECZCE POSYPAŁAM PALUSZKI PIEPRZEM NA POCZĄTKU PRÓBOWALAM Z SOLĄ ALE NIE DAWAŁO TO ŻADNEGO EFEKTU OBLIZAŁA PALCE I DALEJ TRZYMAŁA W BUZI Z PIEPRZEM NIE BYLO TAK ŁATWO :tak: I SIĘ UDALO. ŻYCZE POWODZENIA

K

kaderka

Gość
może sposób z pieprzem jest ok ale zadziała w dzień, a mój syn namiętnie ciąga paluchy także przez sen:szok:

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
może sposób z pieprzem jest ok ale zadziała w dzień, a mój syn namiętnie ciąga paluchy także przez sen:szok:
A próbowałaś z tym lakierem na noc posmarować?
Ja też byłam ta ciągnąca kciuka.I to do dość późnego wieku.No i teraz mam za swoje :baffled: czyli zły zgryz :baffled:
Dlatego dziecku wole dać smoczka od którego szybciej odzwyczaje.:sorry2:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry