reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może są jakieś mamy z okolic Trzebnicy, Brzegu Dolnego, Wołowa ?????

a w którym rejonie Trzebnicy mieszkasz ???? bywam czasami tam choć przyznaję że nie często jakoś nigdy nie przypadła mi Trzebnica do gustu zawsze kojarzy mi się z US hahahhaaa, ale mieszkam blisko także jak się zrobi cieplej bo niby ma być powyżej 15 stopni i jak Twój mały będzie zdrowy to trzeba się umówić na tym placu zabaw u Was, paulinka może też do nas dołączy !!!!
 
reklama
aaaa to jeszcze lepiej !!!!!!! jakoś nie powierzyłabym jemu swój ciążowy brzuszek :-):-):-), no ale każdy ma inną opinię

a gdzie do niego będziesz jeździć na wizyty ???
 
Aljenka ja na doktora Malika złego słowa nie powiem:) Dzięki niemu mam Mikołajka. Człowiek nizwykle kompetetny:) Gdyby nie on to mogłabym tu z Wami teraz nie pisać...

A na wizyty jeżdże na Łąkową do Obornik:)
 
no proszę, a ja także do Malika jeżdżę :-) zmieniłam swoją ginekolożkę na niego własnie po tym jak w T-cy mi powiedziała ze ma za słabe USG aby stwierdzić płeć :szok: a chwilę wcześniej mi powiedziała że z dzidzią wszystko ok - tylko nie wiem na jakiej podstawie skoro taki stary sprzęt ma :-( do Malika trzeba się przyzwyczaić to fakt, ale jako lekarzowi nie mam mu nic do zarzucenia absolutnie, to on wykrył hipotrofię u mojego maleństwa i w ogóle robił wszystkie niezbędne badania (a moja wcześniejsza np. nie skierowała mnie na badanie w kierunku toksoplazmozy :szok:), zawsze pilnuje kiedy mam mieć jakie badanie i cytologię, więc wolę te kilka kilometrów dojechać ;-) no i nie powiem że gabinet to też niego a ziemia w porównaniu do tego u nas, no i brak kolejek ;-)

a na spacerek z wami chętnie się wybiorę, mieszkamy w pobliżu ośrodka zdrowia właśnie ... byliśmy u pani doktor (niestety nie naszej ale jednak) i osłuchowo jest wszystko ok ;-) czerwone gardło tylko i dostaliśmy syropek na rozrzedzenie wydzieliny (oraz mnóstwo innych ale ich nie kupiłam, a także jeden na receptę - tylko jakoś zapomniała ją wypisać ;-) ... jednak nie ma to jak swój zaufany pediatra), Nataniel najbardziej z syropku zadowolony :-) a u lekarki to się pokazał że ho ho, istny szatan ;-) w ogóle nie chciał się zbadać ani nic a uciekał że aż miło :baffled:
 
ja chodziłam do Winkla i u niego też rodziłam w szpitalu Brzegu Dolnym, niestety w Obornikach nie są dobre opinie na temat Malika ale wiadomo nie wszystkim każdy dogodzi :-):-), najważniejsze że Wy macie do niego zaufanie !!!!
 
no z pewnością większe niż do trzebnickich ginekologów, w okolicy na NFZ po prostu chyba nie ma nikogo lepszego i tyle ... a myślę ze zła opinia bierze się głównie z podejścia tego pana, bo bywa szorstki i miewa dziwne poczucie humoru :baffled:, ale mnie osobiście to nie przeszkadza ... akurat Malik poleciła mi szwagierka, chodziła do niego w ciąży właśnie, na internecie też widziałam dobre opinie o nim i spotkałam się z nim leżąc na patologi ciąży na Kamińskiego we Wrocławiu ...

a Nataniel z kolei ma dziś nawrot kataru ... za to kaszel trochę przechodzi, dzisiejsza noc byłby całkiem spokojny gdyby się nie rozkopywał co chwila ... nie wyrabiam już z tym dzieciakiem - latem to nie był kłopot bo gorąco, ale teraz kiedy się robi chłodno muszę do niego co chwila wstawać i sprawdzać czy się nie rozkopał ... śpiworków nie trawi, a przywiązywanie kołderki do łóżeczka nic nie daje bo i tak potrafi z niej wyjść :baffled: normalnie już nie wiem co z nim począć, kopie jak jakiś szalony ...
 
reklama
Zdrówka dla Nataniela:)))

Ja tam nigdy nie odczułam, żeby był dla mnie niemiły:) Wręcz przeciwnie- zawsze sobie pogadamy, a jak mnie widzi to mówi- o jak fajnie, że panią widzę:) A mojego męża to rozpoznaje z daleka:)
 
Do góry