reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Wesołych Świąt bez zmartwień,
Z barszczem z uszkami i z karpiem.
Czeka prócz nas też przy stole,
puste miejsce na Niedolę,
Bo, gdy owa tutaj wpadnie,
siądzie z nami i coś dziabnie.
Może rybkę może ciasta
raz, dwa, trzy i szczęście wzrasta!

Gdy najemy się do syta,
czas na pieśń ku chwale Boga,
bo gdy taką on usłyszy,
szczęścia nam do życia doda.
Pod choinką siedzą dzieci,
patrzą gdzie są ich prezenty,
Nagle puka ktoś do szyby,
to jest ten czerwony święty!

A gdy siedem minie dni,
Będzie świętowania czas,
Bo już roczek nam się skończy,
I kolejny wita nas!

To dla Was życzenia kochani,
Bądźcie szczęśliwi, weseli.
Niech ta świąteczna radość
Wam się udzieli!

Najlepsze życzenia świąteczne ślą

Ewa z mężem i dziećmi

 
Karmię mała piersia i juz mam wątpliwości...jak to było u was przy drugim dziecku z karmieniem?

Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi
i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta.. oby takie były
i oby wszystkie życzenia się spełniły
 
Wszystkiego najlepszego świątecznego! :-)

Matajko, ja karmiłam Kinię 8,5 miesiąca.
Nie chcę się nastawiać negatywnie, ale jeśli 2 dzidzia tak będzie chciała na mnie wisieć jak Kinia to nie ma szans, abym tak długo karmiła.
Kinia też wymaga uwagi, poza tym potrzebuję do pracy parę rzeczy zrobić i nie ma szans, żeby 1 karmienie trwało 3 godziny...
Mi nawet książka "język niemowląt" nie pomogła. Kinia nie akceptowała smoczka itp.

ALe może 2 dzidzia będzie szybkojedząca ;-)

Wczoraj ubrałam choinkę i Kinia od razu rozbiła 1 bombkę... przełożyłam je wyżej a niżej wiszą ozdoby robione na szydełku i wysuszona cytryna ;-)
 
Witam się świątecznie!

Co tam u Was słychać?

ja siedzę w domu z teściami, a dziś ma nas odwiedzić moja Mama :-) Posiedzimy, pogadamy ;-)

Miłego dnia dziewczyny!
 
A nas od Wigilii odwiedza moja teściowa. Siedzimy, gadamy, jemy, leniu****emy, wszyscy mi zabawiają Julkę, mam spokój :-D
Tylko dziś noc straszna, obydwie nie dały mi spać. Położyłam się o 4, ale odeśpię w dzień.
 
reklama
Do góry