reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Must have dla niemowlaka

ewejo

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Jako niedoświadczona, przyszła mama :) chciałam Was zapytać o Wasz must have dla niemowlaka. Bez czego nie wyobrażacie sobie pielęgnacji, zabawy, karmienia itp. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie porady!

reklama

murasaki

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Monitor oddechu, bujaczek, podkłady na przewijak, mata lub puzzle na podłogę do zabawy, stelaż na wanienkę

Ostatnia edycja:

ewelina0307

Miasto
Chrzanowice
Rozwiązania
0
Tak stelaż też bardzo polecam jest dużo wygodniej z kąpielą. Polecam też komode ż przewijakiem żeby wszystko mieć pod ręką

caltha

Rozwiązania
7
Na początku mało co potrzebne.
Mi bardzo ułatwiły życie koszyki-organizery. Miałam jeden przy łóżku, drugi w łazience, trzeci w salonie. A w nich kilka pieluch, chusteczki nawilżane do pupy lub waciki, podkłady do przewijania i pieluchy tetrowe w razie ulania. W łazience extra kosmetyczne przybory.
I duża torba do wózka z przegródkami.

murasaki

Rozwiązania
3
Na początku mało co potrzebne.
Mi bardzo ułatwiły życie koszyki-organizery. Miałam jeden przy łóżku, drugi w łazience, trzeci w salonie. A w nich kilka pieluch, chusteczki nawilżane do pupy lub waciki, podkłady do przewijania i pieluchy tetrowe w razie ulania. W łazience extra kosmetyczne przybory.
I duża torba do wózka z przegródkami.
Potwierdzam, też takie mam :) W Ikea są takie turkusowe składane materiałowe

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry