reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Byliśmy wczoraj na badaniu USG u mojej ginekolog, malutka waży juz 815g, zdrowa, lekarka zauważyła powiększone serduszko,więc może jednak jest coś nie tak :/
Musimy się oszczędzać bo twardnieje mi dół brzucha, cukier po 2h wyszedł podwyższony i póki co mam ograniczyć cukier do minimum. Za tydzień mamy już wizytę w Żarach, po przeczytaniu niektórych opinii na temat lekarza mam mieszane uczucia :/ mam nadzieję,że nas potraktuje poważnie i nie będzie ściemniać. Póki co cieszymy się tym,że wszystko inne jest okej :)
 
reklama
Byliśmy wczoraj na badaniu USG u mojej ginekolog, malutka waży juz 815g, zdrowa, lekarka zauważyła powiększone serduszko,więc może jednak jest coś nie tak :/
Musimy się oszczędzać bo twardnieje mi dół brzucha, cukier po 2h wyszedł podwyższony i póki co mam ograniczyć cukier do minimum. Za tydzień mamy już wizytę w Żarach, po przeczytaniu niektórych opinii na temat lekarza mam mieszane uczucia :/ mam nadzieję,że nas potraktuje poważnie i nie będzie ściemniać. Póki co cieszymy się tym,że wszystko inne jest okej :)

Duża panna rośnie [emoji3526]
Co do twardnien brzucha bierzesz magnez?

Trzymam kciuki za serduszko [emoji8]

PS. Czyżbyś była z moich dawnych okolic? [emoji6] Mieszkałam jeszcze w tamtym roku niedaleko Żar [emoji6]
 
Byliśmy wczoraj na badaniu USG u mojej ginekolog, malutka waży juz 815g, zdrowa, lekarka zauważyła powiększone serduszko,więc może jednak jest coś nie tak :/
Musimy się oszczędzać bo twardnieje mi dół brzucha, cukier po 2h wyszedł podwyższony i póki co mam ograniczyć cukier do minimum. Za tydzień mamy już wizytę w Żarach, po przeczytaniu niektórych opinii na temat lekarza mam mieszane uczucia :/ mam nadzieję,że nas potraktuje poważnie i nie będzie ściemniać. Póki co cieszymy się tym,że wszystko inne jest okej :)
Dobrze że wszystko w porządku, a o serduszko się nie martw, bedzie dobrze[emoji173]
Jaka dawke magnezu przyjmujesz?
 
Biorę magnez Maglek B6 jedna tabletkę dziennie, we wtorek lub środę dam znać co i jak bo wizyta dopiero na 18.40 A mamy ponad 60 km w jedną stronę, nie wiadomo też ile tam będziemy. Dziękuję za słowa wsparcia dziewczyny! [emoji8]
Dobrze że wszystko w porządku, a o serduszko się nie martw, bedzie dobrze[emoji173]
Jaka dawke magnezu przyjmujesz?
 
reklama
Do góry