reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...

reklama

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
A coś nie tak z bioderkami czy to jest rutynowa kontrola?
No to leć i korzystaj z tego,że śpią
Jutro się pochwalę brzuszkiem jak zrobie zdjęcie słodziaki oby cały czas tak było cudowni
Takie zalecenia, wszystkie dzieci przy wyjściu ze szpitala powinny dostawać na wypisie info ze trzeba to zrobić taka kontrola powinna być między 4-6tyg życia dziecka (dlatego uważam że jeśli ma być robione na nfz to powinno się dziecko zapisywać już na długo przed urodzeniem dzwoniłam ostatnio do przychodni przyszpitalnej to terminy na wrzesień więc musimy prywatnie iść )
Przy młodym nikt mi o tym nawet słowem nie wspomniał a to już ponoć od lat funkcjonuje że każde dziecko powinno mieć

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
No to dobrze,że piszesz bo różnie z nic o tym nie wiedziałam, co prawda to będzie moje pierwsze dziecko,ale dobrze być doinformowanym :) no to mam nadzieję,że wszystko będzie super
Takie zalecenia, wszystkie dzieci przy wyjściu ze szpitala powinny dostawać na wypisie info ze trzeba to zrobić taka kontrola powinna być między 4-6tyg życia dziecka (dlatego uważam że jeśli ma być robione na nfz to powinno się dziecko zapisywać już na długo przed urodzeniem dzwoniłam ostatnio do przychodni przyszpitalnej to terminy na wrzesień więc musimy prywatnie iść )
Przy młodym nikt mi o tym nawet słowem nie wspomniał a to już ponoć od lat funkcjonuje że każde dziecko powinno mieć

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
No to dobrze,że piszesz bo różnie z nic o tym nie wiedziałam, co prawda to będzie moje pierwsze dziecko,ale dobrze być doinformowanym :) no to mam nadzieję,że wszystko będzie super
Proszę zawsze chętnie coś podpowiem jeśli tylko potrafię sama o tym usg tak na prawdę dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam się interesować staraniami i zaczęłam przygodę z forum

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
Jasne, pewnie nie raz zadam tutaj pytanie, na grupie w której jestem są starsze dziewczyny i też lubię czytać czy się ich radzić. Zazwyczaj mają więcej niż jedno dziecko,więc wiem że mają doświadczenie:))
Proszę zawsze chętnie coś podpowiem jeśli tylko potrafię sama o tym usg tak na prawdę dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam się interesować staraniami i zaczęłam przygodę z forum

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Jasne, pewnie nie raz zadam tutaj pytanie, na grupie w której jestem są starsze dziewczyny i też lubię czytać czy się ich radzić. Zazwyczaj mają więcej niż jedno dziecko,więc wiem że mają doświadczenie:))
Dokładnie takie grupy z terminami na dany miesiąc to świetna sprawa ja żałuję że w pierwszej ciazy nie miałam pojęcia o tym forum, mogło by mi być o wiele łatwiej mając wsparcie

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
Oj tak, gdyby nie te grupy byłoby mi ciężko, a tak jest znacznie lepiej A też dowiedziałam się o niej przez przypadek
Dokładnie takie grupy z terminami na dany miesiąc to świetna sprawa ja żałuję że w pierwszej ciazy nie miałam pojęcia o tym forum, mogło by mi być o wiele łatwiej mając wsparcie

Patrycja35

Rozwiązania
0
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
Ja jestem już starsza ale urodzilam w wieku 17 lat pierwsze ☺pozdrawiam

Patrycja35

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Pozdrawiam was serdecznie. Ja byłam nastoletnią mamą a dziś mam prawie piętnasto letniego syna i półtora roczna córkę. Sama niedługo skończę 32 lata. Niczego nie żałuje mimo że chwilami bywało ciężko a w tych czasach których ja urodziłam mamy przed 18 były nie do pomyślenia. Zmieniłam poglad rodziny i znajomych na macierzyństwo
Noo dokladnie! Kiedys bylo to uważane za nie szanowanie sie moj Dorian ma 18 lat Julia 13 i maly /mala X 4 tyg.i dwa dni..nie ma.dla Nas kobiet rzeczy nie możliwych☺☺☺

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
Jak moj lekarz mawial 16 i 19 dzień cyklu najlepszy na staranie sie o dzidzie☺☺☺trzymam kciuki!

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry