reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...

reklama

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
Podejrzewają wadę AVSD, 12 sierpnia mamy wizytę Łodzi, badanie i konsultacje, będziemy ustalać z lekarzem i specjalistą jak wszystko będzie wyglądać. Dziękuję za wsparcie
Jeju... Co jest z tym serduszkiem?

Ściskam cię kochana mocnomusisz starać sie myśleć pozytywnie, będzie dobrze

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
Powiem Ci czuje się okej,ale szybciej czas leci i zaczynam się stresować:/ u nas dziś 28 tydzień mała szaleje,więc jestem w miarę spokojna, kompletujemy wyprawkę i rozmawiamy o wszystkim, zaczynamy przygotowywać się do wizyty w Łodzi by o wszystko zapytać i o niczym nie zapomnieć:) A co U was dziewczyny?
Kochana jak u ciebie? Jak się czujesz?

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
Hej jasne, jesteś w ciazy? Czy jeszcze się staracie? Jeśli to drugie to nie wiem czy coś pomożemy, jasne każda może opowiedzieć swoją historię,ale bardziej chodzi mi o to,że są tutaj grupy dla dziewczyn,które się starają jeśli u nas będziesz czuła się dobrze to witamy
Hej dziewczyny mam 19 lat ale jeszcze. Nie mam malenstwa staramy się rok już mogę dołączyć?

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Powiem Ci czuje się okej,ale szybciej czas leci i zaczynam się stresować:/ u nas dziś 28 tydzień mała szaleje,więc jestem w miarę spokojna, kompletujemy wyprawkę i rozmawiamy o wszystkim, zaczynamy przygotowywać się do wizyty w Łodzi by o wszystko zapytać i o niczym nie zapomnieć:) A co U was dziewczyny?
Widzę że pozytywnie nastawiona jesteś, super podejscieoby wizyta w Łodzi była równie pozytywna

U nas zleciało 6tygodni nawet nie wiem kiedy

reklama

Angela_Andzia

Rozwiązania
0
Jedynie to nam zostaje, małą kochamy już tak mocno i nie może jej zabraknąć w naszym życiu, musimy być dla niej silni :)
O proszę już 6 tygodni? A jak się czujecie?
Widzę że pozytywnie nastawiona jesteś, super podejscieoby wizyta w Łodzi była równie pozytywna

U nas zleciało 6tygodni nawet nie wiem kiedy

Lilka2304

Rozwiązania
0
Niestety nie mam ale staramy siie z całych sił o te pierwsze na razie niestety beez efektów
Hej jasne, jesteś w ciazy? Czy jeszcze się staracie? Jeśli to drugie to nie wiem czy coś pomożemy, jasne każda może opowiedzieć swoją historię,ale bardziej chodzi mi o to,że są tutaj grupy dla dziewczyn,które się starają jeśli u nas będziesz czuła się dobrze to witamy

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry