reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Jutro postaram się zrobić i wrzucić:) trzymam kciuki,żeby wszytsko było dobrze,a Ty też zadbaj o zdrowie bo po ciazy to różne rzeczy (tej,tfu) mogą w nas być. A córka cudowna,a jaka już duża [emoji173]
Pokaż brzusia [emoji3590] mi się już za tym tęskni [emoji28]najchętniej to bym jeszcze jedno machnela [emoji28][emoji28][emoji23]ale ciii dobrze ze tz tego nie czyta [emoji23][emoji2958][emoji2960]
Ja się czuję ogólnie dobrze tylko w ostatnie dni strasznie lecą mi włosy, wróciły okropne bóle głowy no i zawroty. Muszę się wybrać wreszcie wyniki zrobić no ale tak mi nie po drodze bo ja tak niee lubię igieł i jak już to chodzę tylko wtedy kiedy muszę czyt. W ciąży [emoji23]

Aaa no i jak chodzi o młoda to przejdzie jej to pewnie niedługo [emoji6] za tydzień musimy iść znów do lekarza sprawdzić przyrost wagi bo ostatnio niestety sporo za mało przybiera i jeśli dalej tak będzie to trzeba będzie badania z krwi moczu zrobić i zobaczymy... [emoji3525]
 
reklama
Kochana nie przejmuj się, ja mam na udach, pośladkach i piersiach,a do tego plus 20 kg :) jest ciężko,ale nie okropnie, kwestia przyzwyczajenia, później będę walczyć:)
Uwielbiam patrzeć na brzuszki ciążowe, to mimo wszystko piękny czas [emoji4] Chociaż u mnie już rozstępów tyle, że nie chcę myśleć co dalej, a narazie 5kg na plusie.

Wrzuć zdjęcie malutkiej jak urosła, jeśli możesz, jeste przesłodka, a pewnie już duża pannica [emoji16][emoji3590]
 
Ja też uwielbiam patrzeć na brzuszki [emoji3590] pokaż też swój [emoji3526]
Co do rozstępów ja już się chyba przyzwyczaiłam ale i tak przychodzi czasem taki moment że patrzeć na nie nie mogę no ale coś za coś [emoji41]

A tu młoda z dzisiaj [emoji28] w jednej sekundzie uśmiech w drugiej dziki wrzask [emoji28] no prawdziwa kobieta po prostu [emoji23]Zobacz załącznik 1023221Zobacz załącznik 1023222
Też się postaram jutro zrobić zdjęcie, żeby aktualne było :) Brzuszek mam już całkiem całkiem spory.
Malutka prześliczna jejku, wycałuj ją [emoji3590]
Kochana nie przejmuj się, ja mam na udach, pośladkach i piersiach,a do tego plus 20 kg :) jest ciężko,ale nie okropnie, kwestia przyzwyczajenia, później będę walczyć:)
Ja w ogóle zaczęłam od niemałych rozmiarów bo startowałam 77kg z rozstępami na piersiach, udach, pośladkach. Teraz za to pojawiły się fioletowe, w ogromnych ilościach na plecach, boczkach i całym tyłku. Przynajmniej będzie motywacja żeby schudnąć :)
 
Ja też uwielbiam patrzeć na brzuszki [emoji3590] pokaż też swój [emoji3526]
Co do rozstępów ja już się chyba przyzwyczaiłam ale i tak przychodzi czasem taki moment że patrzeć na nie nie mogę no ale coś za coś [emoji41]

A tu młoda z dzisiaj [emoji28] w jednej sekundzie uśmiech w drugiej dziki wrzask [emoji28] no prawdziwa kobieta po prostu [emoji23]Zobacz załącznik 1023221Zobacz załącznik 1023222
Jaka ona juz duzaaa i śliczna [emoji7][emoji173][emoji173][emoji173]to tak szybko leci...a jesli czujesz sie na siłach to zawsze teraz o drugie mozecie sie postarac, będzie mała roznica wieku [emoji4]

U mnie leci 26+1 tydzień brzuch juz duzy bym powiedziala jesli o tydzien chodzi i nisko. Moj synus lubi na dole leżeć na ostatniej wizycie byl ustawiony glowa w dół, w czwartek ide do lekarza na wizyte bo miesiac juz zlecial.
 
Jaka ona juz duzaaa i śliczna [emoji7][emoji173][emoji173][emoji173]to tak szybko leci...a jesli czujesz sie na siłach to zawsze teraz o drugie mozecie sie postarac, będzie mała roznica wieku [emoji4]

U mnie leci 26+1 tydzień brzuch juz duzy bym powiedziala jesli o tydzien chodzi i nisko. Moj synus lubi na dole leżeć na ostatniej wizycie byl ustawiony glowa w dół, w czwartek ide do lekarza na wizyte bo miesiac juz zlecial.

Ooo co to to nie [emoji28] póki co na więcej dzieci pozwolić sobie nie możemy, jak dobrze pójdzie to może za 10 lat się jeszcze zdecydujemy, wcześniej na pewno nie [emoji6]


No i co mamuśki? [emoji14]Gdzie te brzuszki wasze? [emoji14]
 
Ooo co to to nie [emoji28] póki co na więcej dzieci pozwolić sobie nie możemy, jak dobrze pójdzie to może za 10 lat się jeszcze zdecydujemy, wcześniej na pewno nie [emoji6]


No i co mamuśki? [emoji14]Gdzie te brzuszki wasze? [emoji14]
Totalnie wyleciało mi z głowy, a teraz już w piżamie leżę [emoji23] Ale to my tydzień temu [emoji4] Za dużo się nie zmieniło, tyle że codzień brzuch się robi jakby bardziej napięty, mam wrażenie że lada moment i wybuchnę [emoji23]
2019-09-17%2007.34.22%201.jpeg
 
Totalnie wyleciało mi z głowy, a teraz już w piżamie leżę [emoji23] Ale to my tydzień temu [emoji4] Za dużo się nie zmieniło, tyle że codzień brzuch się robi jakby bardziej napięty, mam wrażenie że lada moment i wybuchnę [emoji23]Zobacz załącznik 1023514
Eee nie wybuchniesz [emoji14] śliczny brzusio [emoji7]
A jak maluch, kopie bardzo?

Miałam chyba duuuzo większy na tym etapie [emoji28][emoji28]
 
Eee nie wybuchniesz [emoji14] śliczny brzusio [emoji7]
A jak maluch, kopie bardzo?

Miałam chyba duuuzo większy na tym etapie [emoji28][emoji28]
Mała chyba będzie bokserką, bo daje czadu. Ruchy poczułam wcześnie, bo 17+5 to już były kopniaki. Rusza się właściwie ciągle, intensywnie i mocno [emoji16] Czasem już nie wiem czy jej coś nie pasuje czy o co chodzi[emoji23]
 
reklama
Do góry