reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Ja urodziłam synka mając 21 lat i było to planowane i chciane dziecko :) zaraz skończy 4 lata i staramy się o rodzeństwo dla niego :) mnie ogólnie nikt palcami nie wytykał, ale na studiach wiem, że byłam obiektem plotek ale nic sobie z tego nie robiłam. Jedyna rzeczą jaką pamiętam że była bardzo przykra to jak urodziłam i leżałam z synkiem w szpitalu cały tydzień po porodzie, wiadomo, nerwy, stres, zmęczenie (w ogóle to tył mój pierwszy pobyt w szpitalu w życiu) któregoś razu na obchodzie Spytałam lekarkę kiedy będziemy mogli wyjść a ona do mnie "wiem dziecinko że już do mamusi tęsknisz ale jeszcze tu posiedzicie". Także to było bardzo chamskie i pamiętam że aż mi podeszły łzy. Potraktowała mnie jak gowniare..
Witaj i życzę powodzenia w staraniach [emoji4]
 
reklama
U mnie wszystko w porzadku. Moj maly rosnie wazy juz 557g [emoji170][emoji170]. Czas szybko leci juz mam 22+5 tydzien. Pracuje dalej i mam problemy bo plecy strasznie bola, nie wiem jak dlugo jeszcze popracuje. A co u Was????[emoji4]
@Kaamilaaa
Oo czyli u ciebie już bliżej niż dalej do końca [emoji44] cieszę się bardzo że wszystko u ciebie dobrze [emoji4][emoji8]

U nas czas pędzi szybciej niż w ciąży [emoji44]młoda za 4 dni kończy 3miesiace a dla mnie to minelo jak jeden dzień [emoji44]jest mega rozgadana i wesoła, łapie i trzyma już zabawki [emoji4]rośnie mi ta panna za szybko [emoji6]
Dzisiaj trafiłam do was :) mam 20 lat aktualnie 2,5 letniego synka i 19tc bliźniaczej ;)
Witaj gratuluję [emoji4] kogo nosisz w brzuszku już wiesz?
 
Jejku jak ten czas szybko leci, ja w sumie zaraz będę rodzić:)) 18 września jedziemy do Łodzi i tydzień później już do szpitala, teraz zaczynam się stresować wszystkim,ale wierzę,że będzie dobrze :))
Oo czyli u ciebie już bliżej niż dalej do końca [emoji44] cieszę się bardzo że wszystko u ciebie dobrze [emoji4][emoji8]

U nas czas pędzi szybciej niż w ciąży [emoji44]młoda za 4 dni kończy 3miesiace a dla mnie to minelo jak jeden dzień [emoji44]jest mega rozgadana i wesoła, łapie i trzyma już zabawki [emoji4]rośnie mi ta panna za szybko [emoji6]Witaj gratuluję [emoji4] kogo nosisz w brzuszku już wiesz?
 
reklama
Witam. Daj znac koniecznie jak bedziesz wiedziała [emoji4]bedziesz chciala naturalnie czy jest wskazanie cesarki.?

@Kaamilaaa na prawde bardzo szybko leci czas [emoji33] nie wiem kiedy tak to zleciało.
Jestem po cc w 2017r i w 2018 miałam zabieg naprawy blizny po cc (niche). Nie mam co liczyć na SN bo mam ciąże zagrożona a do tego macica może pęknąć, cały czas leżeć muszę a to mi nie wychodzi przy 2,5 latku
 
Do góry