reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

reklama
Iryska ale Ci zazdroszcze!! ja sie zalamuje, bo mam wrazenie, ze mi przybywa co tydzien 0,5;/ Juz wiem, ze nie mam co na 7 kg liczyc tak jak z Lucha... zalamana jestem szczerze mowiac. Jednak wpierdzielam za dwoch i to srednio zdrowe rzeczy. Takie mam apetyty i tyle. Mam nadzieje, ze jak do Pl na miesiac polece to bedzie tak cieplo, ze nie bedzie mi sie chcialo jesc:pP Poki co u mnie jakies 3 na plusie.
 
No dziewczyny, a wszczególności masala. 3 kg na plusie w połowie ciąży to moim zdaniem wiecej niz prawidłowo. bardzo dobry wyniki!!! Na pewno duzo nie przytyjesz kochana. A ty iryska masz zakaz publikowania postów w tym temacie!!!:-D -1 kg to aż wstyd coś takiego pisać!!!:-D:-D:-D
 
masala ale pol kg na tydzien to jest prawidlowo w ciazy;-)
ja juz mam 7kg na plus i coz zrobic:-(mam nadzieje ze nie dojde wiecej niz 15kg;-)
 
wykałaczka-oj tam oj tam ja to bym wolała jeść normalnie jak wy a tak co mi po tym że wolno przybieram na wadzę jak nie mogę spełniać swoich zachcianek:-(Wczoraj miałam taką ochotę na czekoladowe cukierki chodziłam po domu aż wściekła,skończyło się na tym że łyżeczkę masła orzechowego zjadłam(mało cukru)i wyobrażałam sobie że to michałek.U mnie mały przyrost wagi równa się opanowana cukrzyca jak zacznę bardzo tyć znaczy się że coś jest nie tak
masala-to prawidłowo przybierasz,jesteś w połowie ciąży nagle 20 kg Ci nie grozi
 
Ja bylam dzis wazona i mam na plusie 4,5. Ciesze sie, przy Ani przytylam strasznie duzo, na tym etapie spokojnie juz ponad 10kg mialam.
 
reklama
Do góry