reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Asze raczej karmię własnym, dokarmiam może raz dziennie. Nie wiem co mam robić we wrześniu mam ślub. Wiem że nie schudnę tyle ile bym chciała, ale przed ciążą też miałam za dużo. Podpowiedz co robić. Zauważyłam, że mam spuchnięte nogi, nawet rano czy to może być woda? Kiedyś chodziłam do dietetyka (natur house) i tam stwierdzili że mam 12 litrów dody za dużo, czy to możliwe?

Monika to ja jestem dietetykiem, z tego co wiem to chodzi o produkcje mleka, a karmisz tylko swoim czy dokarmiasz? Ja schudłam juz wzystko co przytyłam w ciazy i dodatkowo jeszcze kilo, ale chciałabym jeszcze z 5:baffled:
 
problem w tym że nie mogę się jej pozbyć. Oczywiście jeśli to możliwe żeby mieć 12 l wody za dużo.
 
Nie słyszałam nigdy o takim nadmiarze wody i że to jakoś mierzą:szok::baffled:, ale skoro zatrzymujesz wodę o czym świadczą spuchnięte nogi to powinnaś przejść na dietę lekkostrawną bezsolną albo małosolną ze zwiększona ilością wody mineralnej która przepłucze komórki usuwając szkodliwe produkty przemiany materii. Wybierając wode zwróć uwagę na to aby była niskosodowa:tak:
 
A może Moniko wybierz się do nefrologa,..może masz cos z nerkami..poprostu zatrzymuje wodę w twoim organizmie..no i oczywiście odpowiednia dieta (mało soli,i płyów-wtedy:-(niestety..) Powodzonka!
 
reklama
Do góry