reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "ciążowe" wakacje

nieobecna, ja o wydatkach nie myślę ;-) Już się trochę "zbroiliśmy" wcześniej, od babci wzięłam wielgachną szafę, kupiliśmy drugą komodę, wszystkie sprzęty dziecięce mamy pochowane, ubranka to nie problem, bo Tosi nie kupuję typowo dziewczęcych, tylko raczej unisexy, poza tym przez 2 lata dawała nam ciuszki znajoma po swoim synku :-D Jedynie co, to zaczniemy sobie wcześniej robić zapasy pampersów, bo to najgorszy pożeracz kasy...
 
reklama
My lecimy za 2 tyg do Istambułu. Do znajomych na 8 dni. Mieliśmy jechać na 4 dni gdzieś dalej do hotelu, ale z powodu ciąży zmiana planów.
Wynajmujemy domek blisko plaży a resztę dni spędzimy w mieszkaniu znajomych i zwiedzamy miasto.
Obawiam się lotu. To moja pierwsza ciąża i wkoło tylko słyszę, że w ciąży to chyba nie bezpieczne dla dzidzi.... Pytałam mojego lekarza, powiedział że nie ma przeciwwskazań. Macie jakieś doświadczenia?

 
Zanka ja slyszalam ze duze zmiany cisnienia nie sa wskaxane w ciazy. Ale wiele kobiet lata w ciazy i jest wszystko ok. Jak lekarz nie widzi przeciwwskazań, to nie ma sie czego bac.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Pod koniec ciąży latanie jest niebezpieczne chyba do 7 miesiąca można latać czy coś a wcześniej można bez kłopotu
 
można latać bez problemu przez całą ciążę - jedynie pod koniec niektóre linie nie wpuszczają na pokład bo boją się, że kobieta urodzi na pokładzie.

Filipiamama - zazdroszczę wyjazdu! :) Filip będzie miał radochę :)
 
dziewczyny fajnie, że macie już sporo rzeczy dla maluchów. my w tym roku ze względu na przeprowadzkę musimy kupić swoje mieszkanie, później remont, meble itp. niestety na wakacje już nie starczy kasy. poza tym w mojej obecnej sytuacji i tak są one niemożliwe.
 
reklama
Do góry