reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "ciążowe" wakacje

reklama
W Pradze byłam 2 razy i może być. Fajny jest most Karola. Jak mam jednak wybrać to wolę piękne widoki niż zabytki :) Polecam Chorwację, mogłabym tam jeździć co roku :) To Turcji też bym chciała jechać a do Grecji to na Zakynthos. Za to wcale ale to wcale nie ciągnie mnie Tunezja i Bułgaria. Nic tam nie ma ciekawego.
 
Ostatnia edycja:
Na Zakhyntos byłam kilka lat temu - rewelacyjna, piękna wyspa, chciałoby się wrócić. :)
2 lata temu jechaliśmy w podróż poślubną do Barcelony, więc potem został nam już tylko tydzień urlopu. Pomyśleliśmy więc z Mężem, że pojedziemy w takim kierunku, w którym nie ma co robić i gdzie byśmy nie wytrzymali 2 tygodni - tak padło na Tunezję. Na tydzień lenistwa, leżenia na plaży i jedzenia jest super. Na 2 tygodnie - można umrzeć z nudów. ;) Ale z Tunezji mam jedno dobre wspomnienie - tam spłodziliśmy naszego Syna. :D
 
nieobecna ;) to faktycznie dobre wspomnienie ;) to my kiedy wyprodukowalismy nie mam pojęcia bo brałam tabletki antykoncepcyjne które nie zadziałały (mimo że bardzo się przyglądałem.do nich bo mię chciałam dziecka) ale pewne jest to ze był to pijacki trafny strzał bo witamy okresie to ja i T tylko impreziwalismy na Beach bar w poznaniu ;) a teraz Bąk obecny spłodzony świątecznie u Babci w Bydgoszczy ;)
 
Mnie w ogóle nie ciągnie do Egiptu, Turcji czy Tunezji :no: MARZĘ o Wiedniu (mieliśmy jechać teraz w czerwcu i lipa :-:)-:)-(), Greckich wyspach i Chorwacji...
 
Zakynthos jak najbardziej polecam;) Byliśmy trzy lata temu i gdyby teraz nam się trafiła fajna oferta, to bym się nie wahała. Cel mamy taki: jakaś grecka wyspa, a jaka to się okaże w praniu;)
 
Gdybym nie musiała leżeć... teraz są loty na Kos (z Katowic - tylko takie mnie interesują) za 197 zł za osobę w 2 strony + 19 zł dziecko do 2 lat. :) Lot na kos za 413 zł + jakiś hotel = super oferta. :) Ehhh, może coś we wrześniu się znajdzie. Turcja mi się marzy mimo tego, że byłam 3 razy. bo mój Mąż nie był. Ale jak będzie jakaś atrakcyjna oferta to nie mam jakoś ciśnienia na jedno miejsce.
 
nieobecna, masz jakąś stronkę z wyszukiwaniem tanich lotów? Bo ja chciałam z Robertem gdzieś sobie kiedyś polecieć, ale wszędzie drogo :baffled: A ja nigdy samolotem nie leciałam :-(
 
reklama
Nulini dużo różnych jest, ja wpisuje w Google tanie latanie i się pokazują, poza tym często są np "szalone środy z lot" i wtedy też można niezle ceny znaleźć.
 
Do góry