reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Ja od samego początku nie mam prawie żadnych objawów. Teraz raz się pojawią , raz nie. Ale należy się cieszyć, że nie musimy tak boleśnie przechodzić ciąży, a nie myśleć o najgorszym. Dzióbki do góry, pozytywne myślenie, a będzie dobrze :-D
 
reklama
czasem mnie mdli, ale lekko, mam nadzieję, że nie będzie gorzej (moja mama oprócz lekkich mdlości czula się świetnie w obu ciążach); poza tym nadwrażliwe piersi, uczucie pełności, senność; kiedyś nie było mowy o spaniu w ciągu dnia, a teraz ucinam sobie półgodzinne drzemki i wstaję jak nowa;-)no i biegam siusiać co pół godziny, ale może tez dlatego, że dużo piję. Acha, budze się w nocy pare razy, nie mogę sobie znaleźć miejsca, niewygodnie mi (uwielbiam spać na brzuchu, a teraz biust mi przeszkadza); ale i tak jestem szczęśliwa:happy:
 
heh :-) a mi się piersi powiększyły i bolą...poza tym wciągam ogórki kiszone :-) całe szczęście nie dopadły mnie jeszcze mdłości ale ponoć wszystko przede mną.. no i siusiam duuużo więcej niż wcześniej :-) poza tym luzik (na razie hihihi) ;-)
 
hej kobietki:)widzę że męczy Was to samo co i mnie,co prawda jak narazie nie wymiotuje aż tak często aczkolwiek od różnych zapachów mnie mdli(mydła i perfumy poszły w odstwkę-używam "mydła bez mydła i bez zapachu")a i na samym początku ciąży uwielbiałam zapach kawy a teraz go nienawidzę i na samą myśl o kawie mi niedobrze,ogólnie jestem kobietą "słodką"-no ale teraz czekolady nie lubie,a wcześniej nie mogłam się bez niej obejść:]jak to się człowiek zmienia.A co do innych objawów to-lekkie bóle w podbrzuszu,bóle piersi(które mi się bardzo ale to bardzo powiększyły-sama ich nie poznaję!-ale mój mąż jest zachwycony:)),lenistwo na maxa-ciągle bym tylko leżała i spała i czasem aż się sobie dziwie,bo ileż można nic nie robić?a mi się poprostu nie chce i juz;]
 
No i wykrakałam.. Dopadły mnie mdłości.. W pracy kolega przeszedł obok mnie z herbatą.. I się zaczęło :baffled: nie podoba mi się to... fuj fuj fuj.. a jak przechodziłam koło McDonaldsa to po prostu masakra... Dostałam speeda żeby jak najszybciej wyjść ze sklepu hihi :rofl2:
 
a u mnie był dzisiaj pawik :szok:
trochę mi ulżyło, ale wolałabym aby to był pierwszy i ostatni raz ;-)...
poza tym od kilku dni coś mnie kłuje w podbrzuszu z prawej strony, nie wiem czy to normalne, ale przy następnej wizycie u gina zapytam o to....
 
Witam wszystkie Panie. Mam na imię Gosia i jestem w 5 tygodniu:-D Czytam i czytam o Waszych objawach ale jak narazie dopadły mnie trzy. Dwie omawiane przez Was ( a i węc wymiotki i paląca zgaga) i jedna jak widzę nie typowa . :szok:
Głupio pytać ale zaczynam się tym martwić.... Czy któraś z Was straciła zainteresowanie sexem. Moj mąż jest doskonałym kochankiem ale to moje ciało zachowuje się jak by mu się system zresetował do ustawień początkowych....:baffled: poprostu przestałam odczuwać bodżce.... Poradżcie cos :sorry2: ja to jakoś przeżyje ale moj mąz sie martwi

Buziaczki

Aha szczęśliwego Nowego Roku
 
reklama
hehehe syrena kochana nic sie nie martw:)niektore kobiety traca zainteresowanie sexem w tych pierwszych miesiacach ciazy gdy sa wymioty zachcianki i ogolnie organiz przyzwyczaja sie do zmian:) niektore wrecz przeciwnie bradziej sie interesuja hehehhe.....pewnie niedlugo Ci to wszystko minie:)
 
Do góry