reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

hehehe syrena kochana nic sie nie martw:)niektore kobiety traca zainteresowanie sexem w tych pierwszych miesiacach ciazy gdy sa wymioty zachcianki i ogolnie organiz przyzwyczaja sie do zmian:) niektore wrecz przeciwnie bradziej sie interesuja hehehhe.....pewnie niedlugo Ci to wszystko minie:)

Dzięki Aga pocieszyłaś mnie troszkę, powiem Ci coś jako ciekawostkę :tak:
Ja mieszkam w niedaleko Dublina ...:-Dwiec mieszkamy w tym samym kraju. Miło pogadać z kimś o brzuszku. Czasem myśle że Irole są zacofani a lekarze niedouczeni... dlatego zaczęłam odzywać się do Was dziewczyny .
dziekuję raz jeszcze i buziaczki
 
reklama
...:sorry2:to chyba u Was są lepsi Aga bo jak bóg mi świadkiem moja pierwsza wizyta u mojego gp wogule nie musiała mieć miejsca bo Pani Doktor nie powiedziała mi nic czego bym nie wiedziała. A jeśli ja o coś zapytałam nie potrafiła mi na to odpowiedzieć. Wiesz Aga to jest lekarz z przynajmniej 30 letnim stażem...a zapytała mnie jak ja wogule wykryłm u siebie ciąże w piątym tygodniu:szok::confused2:..... bardzo byłam zawiedziona. Przyznam sie że nwet zaczelam panikowac....co bedzie pozniej?
Poprostu szok... tyle u mnie:no: a jak Ty się czujesz? Ja zaczynam lubic moja toalete :sorry2:

Buzki
 
u mnie ok....mdlosci sa ale nie jakis bardzo uporczywe...kibelek zaliczyl;am tylko kilka razy....ogolnie brzuszek mi urosl troszke ale to dlatego pewnie ze to juz 7 ciaza i wszystko takie porozciagane hehehhe.....
ja mam wspanialego lekarza gp ktory dba o wszystko....w szpitalu tez super opieka ....zreszta 3 razy tutaj stracilam malenstwa i za kazdym opieka byla naprawde super....
 
Ja tak naprawdę to nie czuję, że w ciąży jestem :) Poza tym, że biegam często do kibelka, nie mogę spać w nocy i przespałabym cały dzień, to nic mi nie dolega. Na początku miałam delikatne zawroty i ból brzucha, ale to przez siedzącą pracę. Teraz jestem na L4 i ból brzucha zniknął :) Bolą mnie tylko piersi, ale powoli ból staje się słabszy. Raz lekko cofnęło mnie jak myłam zęby, ale to było jeszcze przed terminem miesiączki. Był to pojedynczy incydent i jak na razie mam spokój.
 
Cześć Dziewczyny!!!!
Ja również termin mam na sierpnia 2009 i jestem w 6 tygodniu ciąży. To moja druga ciąża. Moje dolegliwości to mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. Nie wymiotuje tylko ciągle jest mi niedobrze. Cały dzień tak się czuję, w nocy spać nie mogę:-(. W pierwszej tak nie miałam. Oj ciężko ciężko.
Pozdrawiam was serdecznie i trzymam za nas kciuki wszystkie!!
 
No to jestem pełna podziwu. Trzymam Aga kciuki za ta abys ja donosiła i zeby we własciwym czasie odwiedził was bocian.
Jesli chodzi o mnie to ja niespodziewałam sie ze tak szybko uda mi sie zajsc. Bralam przez 12 lat hormony. Ale szczEsliwie sie udalo.Teraz tylko czekamy z mężem na usg i info ilu gagatkow mam w sobie.. Nie wiem ale wewnatrz mam przeczucie ze to wiecej niz jedno. No coż wszystko sie okaze.
 
Cześć Dziewczyny!!!!
Ja również termin mam na sierpnia 2009 i jestem w 6 tygodniu ciąży. To moja druga ciąża. Moje dolegliwości to mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. Nie wymiotuje tylko ciągle jest mi niedobrze. Cały dzień tak się czuję, w nocy spać nie mogę:-(. W pierwszej tak nie miałam. Oj ciężko ciężko.
Pozdrawiam was serdecznie i trzymam za nas kciuki wszystkie!!


Witaj Lenaj. Cieszymy się że do nas dołaczyłaś. jeśli chodzi o migreny i bezsenność to mnie pomogły poprostu witaminy, to głupie wiem ale po tyg meczarni podjełam decyzje o braniu witamin dla ciężarnych i po pierwsze nerwy . głupie sny i bezsennosc mineły, a wraz z tym także migreny..
Jesli szukasz ulgi od bólu to wiem ale oczywiscie musisz to skonsultowac ze swoim lekarzem ze paracetamol jest bezpieczny brany oczywiscie z glowa.

nie martw sie wszystko bedzie dobrze :) trzymamy kciuki za ciebie

pozdrowionka
 
aneczka2425 ja mialam potworne bole glowy w 2 ciazy, lekarz zalecil picie melisy bo to ponoc bylo na tle nerwowym. Wszystko mozliwe bo denerwowalam sie bardzo po tych poronieniach. Pomogla. Bol ustapil okolo 4msc. Mnie wykanczaja mdlosci:baffled:Normalnie zaczyna mnie to przerastac.:no:
 
reklama
minie Ci to, minie,mnie to nie spotkało ale moją koleżankę a i owszem,jej mąż sie skarżył ale po miesiącu jej przeszło i teraz dopiero jest brykającą kobietką łóżkową jakich mało:)
 
Do góry