reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

kaskax25 - mnie już wykończyły :-(
o 3 w nocy się obudziłam i regularnie co godzinkę do samego rana odwiedzałam kibelek... masakra...ledwo żyję...
kupiłam sobie dzis prenatal complex, podobno ma pomóc;-)
 
reklama
cześć dziewczyny!!
Pisałam że mam tylko mdłości a tu teraz doszły do tego bolące piersi, nie mogę spać w nocy co jest grane no tak się wierce i jestem zmęczona a nie śpię. I od dwóch dni mam ból głowy może z niewyspania?
Oj powiem wam że każda ciąża jest inna. W pierwszej ciąży tak mi nie dokuczało jak teraz. Mam nadzieję że mdłości miną szybko bo padnę:-(.
Pozdrawiam was serdecznie!!!
 
W pierwszej ciąży bolące piersi od owulacji plus od 5 tygodnia mdłości zawroty głowy. Teraz w drugiej ciąży do 8 tygodnia czułam sie rewelacyjnie, zaczął się 9 tydzień i przyszły całodniowe mdłości za to piersi mało pobolewają.
 
Hej dziewczęta, czy was bolą plecy?
Mi już od 3 dni dokucza dość mocny ból pleców. ciężko mi się wyprostować, i nie mogę przez to spać, nie wiem jak się ułożyć.
Czy to ma coś wspólnego z ciążą? I czy to nie za szybko?
 
Ostatnia edycja:
Witam

cieszyłam sie do dziś, że w pracy czuje sie lepiej nie mdli mnie i ciaga na pawia ale to mineło dziś jest tragicznie wszystko mi śmierdzi to jestem głoda i mi niedobrze to zjem i tez mi niedobrze FATALNIE
ludzie patrza na mnie jak na ufoludka a ja nie mogę nic na to poradzić nie lubie być taka nie pozbierana :baffled:
mam nadzieję, że jutro będzie lepiej....

Pozdrawiam
Monika
 
fasolka rozumiem cię ja mam tak codziennie...niech ktoś napisze ile to może tak trwać? czytalam kiedys ze nawet całą ciąże:baffled: ale myślę ze to tylko pierwsze trzy miesiące sa takie
 
emy jak cie teraz bolą plecy to pomysl co bedzie w 7-9 msc.. może poradz sie lekarza a moze to przejsciowe i niedługo minie:tak:
 
Mnie pare dni temu tez tak bolaly ale ja mam zawsze w ciazy problem z nerkami, takze to od tego.
 
reklama
Do góry