reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

emy wes tylko pół tabletki mi lekarz przy wysokiej goraczce kazał prać po pół i tylko paracetamol zawsze pół tabletki to bezpieczniej
 
reklama
Widzę, ze każda ma jakieś dolegliwości. Mnie ciągle mdli, piersi wielkie i bolą okropnie ( miałam miseczkę E a teraz G już nie wystarcza) i mam okropne wzdęcie ...:wściekła/y: cały czas, nieważne rano, wieczór czy noc. Po prostu nie wiem co mam robić, brzuch twardy i wielki jak balon, okropność..:wściekła/y: Może któraś z was zna jakąś metodę aby sobie jakoś trochę ulżyć:-(
 
Moje dolegliwości ustały praktycznie wszystkie :rofl2: mam tylko trochę powiększone piersi poza tym to nastroje mnie często atakują dolne, szczególnie gdy jestem sama w domku :-( siedzę i pochlipuję nie wiem sama z jakiego powodu ehh :confused:
 
aga.p77 ja na początku miałam wzdęcia i zatwardzenia, okropność~! zaczęłam jeść suszone śliwki pić więcej wody (niegazowanej) i jakoś przeszło, ale moja siostra już np. brała Espumisan a później też Duphalac i jej pomogło na wzdęcia, pozdrawiam;-)
 
Emy- moja znajoma, która ma termin na połowe lipca, od 3 tygodni narzeka na ból pleców... może to jedna z wielu dolegliwości ciążowych? dobrze jednak, że skonsultowalaś się ze swoim lekarzem...

maggie85- też tak mam, że chce mi się ryczeć z byle powodu....jeszcze miesiąc temu śmiałam się do łez, a teraz :-(

Na mdłości i pawiki polecam prenatal complex-od poniedziałku go biorę, mdłości mi faktycznie ustąpiły i może tylko ze dwa razy był pawik. wcześniej czułam się okropnie, nie mialam siły nawet wstać z łóżka :tak:
wczoraj wciągnęłam nawet 5 ogórków kiszonych (!!!), a do tej pory smakowała mi tylko fantazja....:-D
 
olcia.1 hormony widac nam trochę robią bałagan, ja z reguły jestem człowieczka uśmiechnięta i radosna :-) a teraz byle "gówienko" mnie dołuje, i smutam i płaczę, M mój się pyta co mi jest a ja nie potrafię podac powodu i jeszcze bardziej ryczę :-) makabra


prenatal complex - polecił mi mój gin, właśnie wczoraj skończyłam brać folik i dziś idę się zaopatrzyć w prenatal :tak:
 
A moja nowa dolegliwosc dodam ze nieco wkurzajaca to zatkany nos, niestety ostatnia ciaze cala sie tak meczylam i pewnie to powtorka z rozrywki.:no::baffled:
 
Dzięki za rady. Po paracetamolu wczoraj, dziś już mnie nic nie boli. boję się że to nerka, bolało mnie tylko z jednej strony.
Do lekarza nie poszłam skoro mnie nic nie boli, i tak wizytę mam na 18-ego

Ja też mam okrutne zaparcia już od dłuższego czasu, szczerze nie wiem co mogłoby pomóc
 
reklama
gdzies przeczytalam ze na zaparcia dobre sa winogrona w calosci z pestkami jesli kots nie lubi suszonych sliwek mi to chyba pomaga lub po prostu zaczynam wyrastac z dolegliwosci jelitowo gastrycznych... oby nie zapeszyc ale to bylo koszmarne taka ksiezniczka fiona ktora na wieczor zmienia sie w obrzydliwego orgra...
teraz jest mi tylko niedobrze musze jesc co 2 - 3 godziny a jak sie zapomne to juz mi jest tak niedobrze ze nie moge nic tknac a mdlosci narastaja i mam takie bledne kolo...
poza tym dzis wszystko mi smierdzi albo przynajmniej dziwnie pachnie a fuuu

Monika
 
Do góry