reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze listopadowe maleństwa

Clue te raczki to narma, najlepiej kup jakiegos fajnego delikatngo gryzaczka, albo zabawke ktora bedzie mogl lizac i wkladac do buziaka, to jest zabawka jaka kupilam Adasiowi, jest z gumy wiec latwa do mycia i bezpieczna, a jak sie potrzasnie to lekko grzechocze

Shake shake teether rattle : mothercare

takie sa juz nasze szkraby ze czaly czas musza byc czyms zajete,

co do kupek to ja bym nie panikowala, dopuki sa normalne (nie zielone) poczekaj, jak za 3 dni sie nie zmieni to zadzwon do lekarza i sie poprostu zapytaj. U nas jest roznie, czasami sama woda a innego dnia az od tylka nie idzie zeskrobac bo takie geste :baffled: a przeciez jest na butelce i caly czas dostaje to samo mleko z ta samo woda.
 
reklama
Clue dokaładnie tak . U nas wszystko co się da i co sie nie da wedruje do buzi. I do tego strasznie się złości jak np. zabawki z maty nie da się wziąść i do buzki wsadzić.
Co do kupek to u nas czasem przez pare dni też są rzadsze i prawie bez grudek. Ale po pau dniach wracajądo normy. Zauważyłam że zmieniają się jak odstawię coś z jedzenia:baffled:. Pierwszy raz tak było jak przestałam jesć nabiał. Zdziwiłam się, bo myślałam że jak odstawię alergen to kupki się poprawią a nie pogorszą. Ale było odwrotnie. Tak samo w tym tygodniu przestałam jeść jajka i ryby (tak na wszelki wypadek bo ma strasznie szorstkie nogi) i kupka zrobiła się rzadka. Myślę że i tym razem wróci do normy. A u was jak jest z alergiami???
Dombar u nas też była asymetria ( przynajmniej w moim mniemaniu, bo lekarz nie sprawdzał:baffled:), ale wydaje mi się, że sama mineła. Możliwe to??
 
Adas13, u nas kupki są od dawna zielone, takie zgniłe i jak mówiłam o tym lekarce, to nic nie powiedziała. Nie ma śluzu, nie ma krwi, to wszystko jest chyba dobrze.

A co do pchania wszystkiego do buzi, to u nas też norma. Staram się jednak tego pilnować...
 
Kupki ... woda żółta, zielona ( chociaz już coraz zadziej) raz z gródkami, raz bez . Myslałam ze moze nietolerancja laktozy ale badanie wyszło ok więc taki małego urok.
W buzi ląduje wszystko co się nawinie pod rączkę :tak: a na koniec dnia buźka dookoła ust jet w pryszczykach. Dziewczyny to co jest teraz to pikus w porównaniu z tym co może być jak zaczną wychodzic ząbki:-D
 
Mojemu synkowi juz ząbek wyszedl jeszcze nie cały ale juz wyrznie widac:):-)I wcale az tak zl tego nie zniosł wiec sie nie martwcie:)
 
Ostatnia edycja:
asiulek84 a ile Twój ma? Chodzi o wiek :)
Mój ostatnio jest strasznie marudny, ładuje łapki do buziaka i po chwili ryczy :-(
Tylko cyś uspokaja a w tragicznej sytuacji tylko noszenie :baffled:
 
Filipek ma 3miesiace i 3 tyg (urodzil sie 1 listopada) i tez sie zaczelo od wciskania raczek do buzi i jak zamocno sobie nacisnal na dziaselka to ryk:-(. Poza tym czesto bawil sie smokiem przy jedzeniu i to mu ulge przynosiło.I chociaz wszyscy mowili ze to napewno nie zeby bo zawczesnie to wczoraja rano zobaczyłam bialusienki brzeg zeba:-)
 
reklama
asiulek GRATULAJE!!! :-) wczoraj sie dowiedzialam ze ten kto znajdzie pierwszy zeba to dostaje prezent, tak wiec skoro ty go odkrylas to powinnas dostac prezent np od tatusia dziecka :-D
 
Do góry