reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze listopadowe maleństwa

reklama
Dzięki dziewczyny.:-)
Powiem wam ze chyba drugi niedługo obok będzie:tak:. A najlepsze jest to że prawie się nie ślini.
 
Aga gratulacje u nas wyszedł dzien po dniu wiec mamy juz dwa i teraz troche sie uspokoiło:)
 

Załączniki

  • P3010065.JPG
    P3010065.JPG
    39,1 KB · Wyświetleń: 78
Aga111 gratulacje :-) I co było u Ciebie prezent czy flaszka?
asiulek84 no to pięknie, a duzo było przy tym płaczu?
 
aga111 super, gratuluje
U nas chyba tez cos zaczyna sie dziac, bo mala jakas niespokojna, lubi jak jej sie dziaselka masuje, i ciagle pcha wszystko do buzi, najlepiej jej gryzak samakuje
 
Myslelismy ze i u Mikolaja zaczel sie zabkowanie ale lekarka nas wyprowadzila z bledu. To ze wszystko bierze do buzi to podobno dziecko tak ma w tym wieku- poznaje wszystko wkladajac i przygryzajac dziaslami :).
Niestety problemy z brzuchem sa nadal- kolki minely po odstawieniu bialka krowiego ale teraz przez tydzien brak kupki i znowu zaczely sie placze. Dostal wczoraj czopek glicerynowy, zrobil kupe i dalej jest placz przed poludniem. Sama juz nie wiem, moze to nie uczulenie. Nie wiem co robic aby wróciło wszystko do stanu sprzed paru dni, był taki radosny i uśmiechnięty.... Masuje mu brzuch, klade na brzuszku a on tylko baczki puszcza i nie robi kupy. Macie podobny problem?
 
U Piotrusia chyba zaczyna się ząbkowanie. Marudny, źle sypia - co prawda śpi, ale wierci się i czasem popłakuje. No i dostał lekkiego katarku, ale gorączki nie ma. Zobaczymy co będzie.

Agawina, Piotruś też ma problemy z kupkami. Na początku tylko robił codziennie po kilka, a około pierwszego miesiąca przestał. Czasem były kupki co 5 dni. Masakra. Z tym, że raczej nie był z tego powodu marudny. Tak normalnie. Nie wiem co Ci poradzić, bo u nas nic nie zdało egzaminu, żadne syropki, nic. Teraz chyba wreszcie coś się stabilizuje, ale zaczęłam Piotrusiowi dawać soczek jabłkowy i od wczoraj mus jabłkowy.
Jedna z lekarek mi powiedziała, żeby podawać już soczek (jakieś 3 tygodnie temu), aby jelita zaczęły normalnie pracować. I chyba to działa, ale bardzo powoli.
 
Ostatnia edycja:
Hanus78- zyje nadzieja ze to moze jutro minie,a moz mu sie musi wszystko uregulowac. Bo wczesniej jadlam nabial a teraz jak nie jjem to nic dziwnego ze moze miec problemy z wyproznianiem
 
Aga111 gratulacje :-) I co było u Ciebie prezent czy flaszka?
asiulek84 no to pięknie, a duzo było przy tym płaczu?
O prezentu nie było:baffled:. Ale nie podaruję bo to ja znalazłam zęba pierwsza:-D
A dziś już mamy kawałek drugirgo zęba. Asiulek84 Faktycznie wychdzą parami.
Hanuś u nas też ostanio się wnocy budzi. Może to przez zęby:confused:.
 
reklama
Wsumie te jedynki to tak naprawde ciezkie były dwa dni teraz chyba ida mu jakies 5 albo 4 bo strasznie sie meczy i marudzi a nie daj boze jak za mocno przycisnie sobie dziasełko gryzaczkiem to ryk masakryczny.My problem z kupka mamy od 1 miesiacca był okres ze musiałam dawac dwa czopki dziennie ale nie ze wkładalam i zostawiałam tylko wystarczyło ze kawałek wsadziłam i kupka sama leciała potem sie unormowało i robi ł sam przez jakis miesiac i traz znowu mamy problem:(
 
Do góry