reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze listopadowe maleństwa

juz przestaje wierzyc ze bedzie lepiej:-(
Problemy z kupka sa nadal ale najgorszy jest jego nastroj.W dzien nie chce spac, popiskuje i placze. Dieta bezmleczna troche skutkuje ale nie jjem wogole nabialu ani jajek a nadal marudzi. Lekarz ciagle to samo powtarza, ze z wyproznianiem sie unormuje no i zebym eliminowala produkty. Tylko ja nie wiem juz o eliminowac...
 
reklama
Agawina ja też już nie mam co eliminowac :baffled: Zwróc dokładnie uwagę na składniki np. wędlin, czy chleba. Wiele produktów ma w składzie serwatkę - nawet ciemne pieczywo.
A szczerze ja już nie mam co jeśc - niedługo zostanę na wodzie.
 
U nas nie ma problemów z wodą temperatura też ok bo około 32 stopni, pieluchy kupione reakcji jestem ciekawa i zastanawiam się czy zapisać małego na specjalne zajęcia:eek:. Jutro moze pójdziemy i zrobimy rozpoznanie a poźniej si ę zobaczy:happy: hmm napewno ozonowana lepsza, ale co do chloru to chyba od stężenia zależy, w wielu domach też chlorowana leci bo tak uzdatniają:sorry: u nas naszczęście to przeszłość... Pediatry może się poradź:tak:
 
Dziewczyny chodzicie z maluchami na basen???

Właśnie idziemy w tę niedzielę na pierwsze zajęcia. Już się przymierzaliśmy od początku 4 miesiąca ale tak zleciało a że wcześniej ciąl\gle były problemy to z brzuchem i z jego marudzeniem to nie spieszylismy sie. Teraz jak juz wiemy ze to zabkowanie to nei czekamy ani chwili dluzej. Pieluchy juz mamy. Zajęcia są prowadzone w grupach przez instruktorów. Sama bałabym się że krzywdę zrobię dziecko,że mi się wyśliźnie. A tak pod okiem fachowców łatwiej się nauczymy, chociaż ten sport sporo kosztuje... Jak już będzie trochę starszy to będziemy sami z nim chodzic :tak:
 
nik_i ja jeszcze nie bylam ale juz sie przymierzam, nie wiem tylko czy musi byc koniecznie woda ozonowana, bo u mnie w poblizu tylko chlorowana.

Jak pytalismy sie naszego pediatry to nei ma zadnych przeciwskazan do wody chlorowanej chociaz tam gdzie bedziemy chodzic jest woda ozonowana w 80 %.
Podobno rozne dzieco roznie reaguja i niekoniecznie woda ozonowana oznacza lepsza. Skonsultuj sie z lekarzem bo moze bobas ma jakas alergie skorna i trzeba ostroznie ale zawsze mozna tez pojsc i sprowac na basen i poobserwowac reakcje skorne
 
Sama bałabym się że krzywdę zrobię dziecko,że mi się wyśliźnie. \:tak:

My też się baliśmy więc kupiliśmy koło takie do nauki pływania dla dzieciaków od 3 miesiąca życia, jutro idziemy, jak małemu się spodoba to też się zapiszemy na naukę pływania;-)

Agawina a gdzie na basen się wybieracie???
 
reklama
My byliśmy dzisiaj mały był zadowolony wcale nie grymasił:-D podobało mu się zarówno w kółku jak i na rękach:tak: były jeszcze 2 maluchy ale miały po 7 miesięcy i nie pływały w kółeczku;-) za tydzień znów się wybieram:-) i serdecznie polecam wszystkim:happy: tylko warto wcześniej się rozmówić z lekarzem;-)
 
Do góry