reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze listopadowe maleństwa

My też dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku :-)pogoda była super Mały się dotlenił spał jak suseł :-). Jutro jak tylko pogoda pozwoli tez pójdziemy :tak:
 
reklama
Kurcze tylko ja sie boje, bo mala ma katarek, juz jej niby przeszlo, to jak ja wykapalismy( bo pare dni nie byla kapana- polozna tak zalecila) to znowu sie nawrocilo, i boje sie ze jak z nia wyjde to jej sie pogorszy, ale pogoda az kusi
 
Dziewczyny, a dajecie podwójną pieluszkę dzieciaczkom?? Bo mnie nie kazano, a badanie bioderek dopiero w przyszłym tygodniu. W szpitalu po porodzie chyba też badali, a nie mówili czy trzeba te pieluchy dawać, czy nie... A jak u Was??

A co do leżaczka, to my kładziemy Młodego po kilka chwil dziennie. Podoba mu się to, bo może się trochę pobujać ;)
 
My przedwczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacerek, dzisiaj był drugi i zamierzamy kontynuować jak tylko pogoda pozwoli, najgorsze jest,to,ze jak jest M to z wyjściem nie ma problemu,ale jak wróci do pracy,to amba,bo jak się zjedzie windą na parter,to trzeba jeszcze pokonać schody wychodzące z klatki, bo te na zewnątrz mają zjazd na wózek, a te w środku już nie,,też ktoś myślący był:wściekła/y:,chyba przefrunę z wózkiem,a na M nie mam co czekać jak wróci z pracy, bo już będzie ciemno:szok:, no cóż trzeba będzie coś wymyślić:-(
Jak pielu****ecie maleństwa, tak na cały czas,czy tylko na noc albo dzień?
 
A ja nie pielu****ę pomimo iż położna mówiła żeby pieluchować. W szkole rodzenia z kolei inna położna powiedziała że jesli z bioderkami ok to nie ma sensu szeroko pieluchować. Mam taką fajna książkę znanego terapeuty Pawła Zawitkowskiego który pisze;
"stosowanie profilaktycznie szerokiego pieluchowania prowadzi do obniżenia, na szczęscie zazwyczaj przejsciowego, sprawności aparatu ruchu, wydłuża okres zdobywania szeregu umiejętności małego dziecka (np. obroty na boki, siad z pozycji na czworaka, czworakowanie). Słowem ingerujemy w sposób nieuzasadniony, niepotrzebny i niekorzystny w proces rozwoju dziecka"
 
reklama
No ja też nie pieluszkuję. Ale zobaczymy co powiedzą na badaniu. W szpitalu nie kazali, a Mały fika nóżkami jak wściekły. Najbardziej Mu się podoba jak ma je gołe. :)
 
Do góry