reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

Ja nie wiem, mi się wydaje, ze dziewczyny się jeszce poprostu boją, że jak zaczną tak naprawdę się cieszyć, to coś złego może się stać. Ja też tak trochę mam. Nie chcę nawet myżleć. Ale nie będę już marudzić. Dzisiaj wstałam, słoneczko pieknie świec ::)i. Tylko do pracy muszę iść :mad:
 
reklama
no właśnie - ja się na początku tak strasznei cieszyłam i ciąża poleciała... :( obiecałam sobie że przy następnej nie będę wariować i testować się będę jakieś 2-3 tyg jak się będzie spóźniała @ a nie wcześniej...

a co do rodziców - chodzi generalnie o nich i o to jak oni się zachowują, bo to że bym była w ciąży to nie ich sprawa bo ja i tak stąd wyjadę i będą mi mogli... Ja mam do napisania prace lic. o oni urzadzają takie jazdy że się żyć odechciewa, kłócą się, wyzywają i biją. Najchętniej bym się spakowała, zrezygnowala ze stódiów i wyjechała do Mojego Chłopaka do Anglii i tyle by mnie widzieli... ja nie mam siły tak żyć i tego słuchać... :( to mnie przerasta, ja nie potrafię się skupić na tym co mam do zrobienia...

a co do tego badania bHCG - byłam dzisiaj w tym labolatorium bo robiłam badania do alergologa i ta dziewczyna co tam krew pobiera mówiła że beta była podwyższona a ja jej na to, że tak ale teraz to nie ma znaczenia bo jak ta ciąża była to już i tak "poleciała" a ona: a co? wynik był za niski? więc wywnioskowałam ze może jak wynik bHCG jest za niski to może to świadczyć o tym że ciąża jest słaba albo coś takiego ??? nie wiem, ale coś z nią musiało być nie tak skoro tak się to skończyło

Pozdrawiam!
 
Hmm...tutaj rzeczywiscie smutno ostatnio ale nie ma sie co dziwić.Każda z nas chyba wie co czuje dziewczyna gdy cos nie tak sie dzieje...Gochna, nie martw się, wszystko sie dobrze ułozy, ja w to wierze , chociaż domyślam sie ze to dla ciebie teraz trudny czas.

Pozdrawiam

A, i jeszcze mam małe pytanko. Skąd macie te cudowne obrazki, tez chce a nie wiem skąd je wsiąć. i w ogóle jak je umieścić:)
 
mmegi, poczytaj temat "jak wstawic suwaczek", "jak wstawic zdjecie" w "Ciąża, poród, połóg"->"Ciąża, poród, połóg" :) Powodzenia
 
No i mamy jeden z najczarniejszych scenariuszy :(.
Bylam na kolejnym usg.
Jest wada macicy, ciaza jest zagrozona, zaczela sie juz odklejac. Jest jeszcze szansa uratowania jej. Dostalam luteine i musze lezec
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 
jej!!!:(:(:(:(:(:( idz szybciutko do lozeczka i lez!!! a co to znaczy ze wada?? dostalas plamienia tez czy co?? jestesmy z toba!!! bedziemy trzymac kciuki i myslec!!! napewno bedzi ewszystko dobrze tu lez i odpoczywaj! iczym sie nie denerwuj!luteina jest dobra i ci napewno pomoze!!!:(:(:(:( tylko nie mysl ciagle o smutkach....caluski!!!
 
Jestem przerażona jak to nczytam bo ja nawet nie byłam jeszcze u lekarza bo czuje się znakomicie i planuje iść w przyszłym tygodniu, a wy tu takie rzeczy piszecie.a+t+? czy miałaś jakieś dolegliwości?
 
reklama
Nadiaw sprawdz sobie suwaczek!!!:):) podalam tam link! :)
jak sie czujesz?? niemartw sie tak!!! a+t bedzie wszystko oki!!
 
Do góry