reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

jeszcze niedawno mialam nadzieję że dopiszę się do majowych mamuś... ale niestety, moja nadzieja zniknęła po tym jak (najprawdopodobniej) zobaczylam to ciałko żółte ktróre widziałam na usg na podpasce ... :( :( :( chyba muszę wyemigrować z tego forum skoro nie zaciążylam....
 
reklama
Oj ja tez mam taka nadzieje!!!
Tak super nam sie pisalo!!! ....

A ja wlasnie dostalam znow mdlosci i mi strasznie slabo!!
 
Lilth uwazaj na siebie teraz podrujnie moja droga,duzo odpoczywaj,nie przemeczaj sie,
a co do mdlosci to ja tez tak mam,ale powiem ci jak tylko cos przekosze robi mi sie lepiej,wiec moze biegnij po jakis owoc ,i moze sie poprawi???????/ ;D
 
wczesniej to ja niemialam wogole apetytu od tych mdlosci!!! dzies to pozarlam tone jedzenia bo dobrze sie czulam a teraz znow sie zaczelo i jak przed chwilka zjadlam jednego biszkopcika to mi sie zrobilo jeszcze gorzej...na szczescie nie wymiotuje ale najbardziej nie lubie jak mi sie kreci w glowie!!!

A co dziewczyny myslicie o tym zeby zalozyc juz galerie brzuszkow?? wkoncu juz kazda z nas zauwazyla ze ma sie wiekszy!!:) ja wkazdym razie robie zdjecia co jakis czas zeby pozniej miec pamiatke od 1 chwil :):)
 
to napewno było ciałko żółte... :( nie jestem expertem ale jak zobaczyłam taki śluz, zresztą trudno to było nazwać śluzem... nie wiem... komórki jakiegoś nabłonka...? to od razu pomyslałam że to może być to ciałko żółte, no i poza tym wcześniej testy były pozytywne a 3 dni po tym test już pokazał wynik negatywny więc jednak miałam racje...

teraz nie wiem co z tymi tabletkami? biore je nadal tak jak mi pisąłyście i tak jak powiedział lekarz ale z tego co wyczytałam w googlu to po luteinie tez wystepuje @... więc co? mam mieć 2 @ w ciągu miesiąca ??? trochę za dużo...
 
to zalezy po co sie bierze ta luteine i w jakich dawkach!!!
I jak pisalam moze jednak test wykazal falszywy wynik z powodu luteiny ??

oh...smutno sie strasznie zrobilo....
 
Gochna.... mhm... przedewszystkim bardzo mi przykro, ze terst wychodzi teraz negatywny, ale..... cialko zolte nie jest w stanie z nas wypasc. To jest takie cos, co sie tworzy na jajniki w miejscu, z ktorego wyskoczyla komorka jajowa. (wczesniej byl tam pecherzyk Graffa). Jego zadaniem jest wydzielanie hormonow do moment, kiedy nie ma jeszcze lozyska. Jesli nie dochodzi do zaplodnienia, lub nastepuje wydalenie zarodka, cialko zolte sie wchlania!!!! a nie zostaje wydalone.
Zarodek we wczesnej fazie ciazy moze zostac wydalony, ale wraz z pecherzykiem zoltkowym (ma podobna role do zoltka w jaju kurzym. Odzywia dzidzie i zanika w dwunastym tygodniu). A w takim wypadku wygladaloby to troche inaczej wszystko.
Trzymam kciuki. Idz lepiej skonsultowac to wszystko z ginem.
A do reszty dziewczyn. Z tymi bolami na poczatku, to raczej norma. Ale mnie gin przepisal na to duphaston. Tak na wszelki wypadek dla zrelaksowania macicy.
 
reklama
Do góry