reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
Rusałko to dobrze że w końcu wam choroba odpuściła:tak:
Heatherku współczuję, takie alergiczne sprawy to jest koszmar. Matek kiedyś dostał uczulenie na pupie to wypróbowaliśmy tonę maści zanim zeszło
 
Dziś do południa było całkiem nieźle, dużo mniej czerwone, a i skórka dużo gładsza. Zobaczymy po całym dniu. ...I nie straszyć mnie tu alergią! ;-);-);-)
 
Heatherku trzymam kciuki!
Ola też miała takie plamy, tylko że z przepocenia. Spała w nocy w super ciepłej piżamie. Rano jak wstała mówiła że było jej si w pupę.
 
Fredzia, Wojciaszek też parę razy miał cos takiego i to było z przegrzania i szybko schodziło. Ale tym razem nie chce zejść.

Sylwia, a ta Unibaza jest bez recepty?
 
Cześć dziewczyny mam problem z nawracająca opryszczką u mojego Filipka. Mały jak tylko jest przeziebiony zaraz pokazują sie na jego ustach straszne bolące krosty. Ostatnio miał przepisany tribiotic troche pomógł po prostu szybciej się zagoiło:tak:ale ogólnie rzecz biorac to mamy z tym nie lada kłopot. Czy znacie jakieś sposoby na to paskudztwo? Podobno jak sie raz w życiu nabędzie opryszczki to jest się zarażonym na zawsze:-:)-:)-(
 
reklama
Aga najlepiej zglosic sie do lekarza...Nie znam masci dla dzieci na opryszczke...a nie wiem czy takie ktore sie stosujeudoroslych mozna zastosowac u dziecka...

A u nas jak nie urok to sraka i mloda dostala jakies badziewie na dloni...cos jakby takie male pecherzyki ...i swedzi ja to...najpierw na palcu to dostala a teraz na drugiej rece na dloni od wewnatrz...idziemy dzis do lekarza...zobaczymy co to za swinstwo...:crazy:
 
Do góry